• Головна
  • «Ревізор» в Тернополі завітав не тільки в готелі і ресторани, а й в гуртожитки медуніверситету
12:00, 12 лютого 2012 р.

«Ревізор» в Тернополі завітав не тільки в готелі і ресторани, а й в гуртожитки медуніверситету

11 лютого знімальна група програми “Ревізор” на чолі із Ольгою Фреймут та Сергієм Притулою побували у Тернополі. Про те, як пройшла ревізія у Файному місті, шоумен розповів на Форумі.

“Сьогодні супроводжував знімальну групу і частково працював з Олькою в кадрі, – пише Сергій. – Відверто скажу, не очікував, що матиму хороший настрій в кінці робочого дня, бо починалося все хєрово )).

Спочатку приїхали у “Алігатор”, поцілували клямку, поїхали далі. Далі був готель на Барвінських – “Юхнович”, забитий людьми, жодного вільного номера.

Погнали в “Галичину”, і тут, по дорозі вирішили “заскочити” в гуртожитки медакадемії, подивитись, як живуть негри з арабами… Карочє, як живуть, побачите в програмі, а про те, що все-таки мєнти на Фреймут протокол склали, то вже кажу )))).

Щодо “Галичини”… Я раніше з ними часто співпрацював (“Галичина” і “Тернопіль”), але останніх років 7 не заходив. Дуже і дуже мило. Прекрасні зміни і то в ліпший бік, порівняно з тим, що було за “моїх” часів. Приязний персонал, нормальні ціни, хороші номери (робили ревізію двох напівлюксів і одного стандарту… чи щось таке )). Дядьо один там ледь інфаркту не вхопив від тої Фреймут, але як нагороду давали, то так тішився, ніби йому машину подарували )). Зразу набрав голову правління, ділився радістю… Думаю, з сьогоднішнього вечора піде в заслужений запой дня на три-чотири.

А “Старий Млин” воопше красавци. Ну, те, що Ревізор в Тернополі, то вже кабаки і готелі певно зранку знали, знімальна група з 10 чоловік – то не голка в копиці сіна, тим більше, що теж десь живуть і десь снідають. Але чуваки сприйняли то все без напряга (а може Кузьма Скрябін трохи розслабив, бо був перед нами). Прийняли достойно, причому без зайвої показухи чи прогибання хребта. Я просто вчора зі своїми вар’ятами там сто грам пив – то і вчора, і сьогодні музики були, гайзи-бубел був нині такий самий, як вчора… Фсьо чотко.

Олька лазила там по головах, шукала пилюку, але тут видко вже хлопачки попрацювали заздалегідь, бо ніц не знайшла, хіба там, де то було логічно.

Єдиний великий мінус – у нас оператор ростом 2 м 10 см розбив голову об дерев’яну балку на стелі ))))”.

У неділю, як пише Сергій, Ревізор продовжить роботу у Тернополі.

«Ревізор» в Тернополі завітав не тільки в готелі і ресторани, а й в гуртожитки медуніверситету, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...