Хто забезпечує тернопільську лікарню дорогим медобладнанням? (ФОТО)

24 березня комунальний заклад Тернопільської облради «Тернопільська Університетська лікарня» отримала дороговартісне медичне обладнання. Одним з головних напрямків співпраці і спільних проектів Благодійного фонду Агрохолдингу «МРІЯ» і Благодійного фонду «Міжнародної асоціації підтримки України» є забезпечення обласних лікарень необхідним медобладнанням. На основі укладеної між організаціями угоди про співробітництво Тернопільській обласній лікарні було надано вже третій гуманітарний вантаж. До нього входить: операційний рентгенівський апарат, сучасний апарат штучного дихання, сім концентраторів кисню, вісім моніторів стану пацієнта, перев’язувальний матеріал, обладнання для анестезії, хірургічний інструментарій та інший медінвентар.

Як розповідає керівник Благодійного фонду «Агрохолдингу «МРІЯ» Василь Мартюк, у минулому і в поточному році Компанія «МРІЯ» виділила близько 200 тисяч гривень на перевезення та розмитнення гуманітарного вантажу для Тернопільської обласної лікарні.

«Благодійний фонд Агрохолдингу «МРІЯ» допоміг з перевезенням та розмитненням цього дороговартісного обладнання, яке вкрай необхідне для розвитку медицини, і, зокрема, проходження лікування учасників АТО. На жаль, багато воїнів повертаються із фізичними травмами і потребують термінової реабілітації, щоб повернутися до повноцінного життя. Ця техніка забезпечить надання якісних медичних послуг», – зазначив Василь Мартюк.

За словами голови правління Благодійного фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» Олі Чуйко-Дурбак, тернопільська лікарня отримала діагностичне обладнання, нагальна потреба якого є в хірургії.

«Це електронно-оптичний перетворювач, що унеможливлює пропуски осколків і забезпечує якість проведення операції. Таке обладнання дуже дороге – якщо купувати від виробника, коштує в Європі 150 тисяч євро. Ми привезли техніку, яка недовго була у вжитку, є в хорошому робочому стані і буде багато років допомагати нашим хірургам лікувати людей. Тут є також портативний рентген апарат широкого застосування. Кожного разу, коли шукаємо таку техніку у європейських клініках, щоразу перевіряємо їхню якість і особливості застосування. Приємно, що в тернопільській обласній лікарні медичний персонал добре обізнаний, як наданим обладнанням користуватися», – каже Оля Чуйко-Дурбак. Вона також зазначає, що вже не вперше проблему медичного забезпечення українських лікарень доводиться вирішувати неурядовій організації, яка ефективно працює, виконуючи державні функції. Довіра іноземних країн до благодійної організації «Міжнародна асоціація підтримки України» дуже висока через успішну і прозору діяльність.

Головний лікар Тернопільської університетської лікарні Василь Бліхар наголошує, що наданий гуманітарний вантаж, до якого входить дихальний апарат, моніторні системи, концентратори кисню, розхідні матеріали та меблі, є вкрай необхідним для повноцінної роботи лікарні.   

«Відсутність дихальної апаратури – це проблема для наших лікувальних установ. В реанімаційних відділеннях, в ідеалі, має бути один апарат на кожне ліжко. На жаль, в жодній реанімаційній України немає такого забезпечення. Концентратори кисню дозволяють проводити кисневу терапію пацієнтам, яких ми знімаємо зі штучної або допоміжної вентиляції легенів. Також використовуємо їх у відділеннях для важкохворих. А монітори працюють цілодобово», - каже Василь Бліхар.

У Тернопільській університетській лікарні в рамках проекту «Палата для учасників війни та АТО» медичні послуги отримують воїни і члени їхніх родин. Такі палати обладнані багатофункціональними ліжками з протипролежневими матрацами.

Зазначимо, благодійний Фонд «Агрохолдингу «МРІЯ» надає допомогу громадам населених пунктів, де «МРІЯ» обробляє землі. Фонд систематично підтримує мешканців Тернопільської, Хмельницької, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Рівненської областей. Кошти виділяються на розвиток інфраструктури, медицини, культури, освіти, спорту, благоустрою та на допомогу учасникам АТО. У 2015 році розмір виділеної від Компанії допомоги перевищив 22 млн. гривень.

Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 1
Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 2 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 2
Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 3
Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4 Тернопільська обласна лікарня завдяки «МРІЇ» отримала третій гуманітарний вантаж (ФОТО) (фото) - фото 4
Тернопільська обласна лікарня «МРІЯ» гуманітарний вантаж
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Довідник з туристичних місць, які теж обов’язково варто відвідати. Печери: “Вертеба” (с. Більче-Золоте, Борщівський район), “Млинки” (с. Залісся, Чортківський район), Кришталева печера (с. Кривче, Борщівський район), “Озерна” (с. Стрілківці, Борщівський район), “Перлина” (с. Крутилів, Гусятинський район). Замки: Скалатський замок (м. Скалат, Підволочиський район), Токівський замок (с. Токи, Підволочиський район), Кременецький замок (м. Кременець), Золотопо...
Пригоди
ДТП трапилася сьогодні в Тернополі на вулиці Злуки. Як повідомили очевидці, ДТП сталася післяобідньої пори. Внаслідок зіткнення зазнали серйозних пошкоджень обидва автомобілі. Один з них від удару викинуло на зелену зону. Також зі слів очевидців у ДТП були постраждалі. На місці працювала патрульна поліція.
Суспільство
Раритетний велосипед з Франції можна побачити у Тернополі неподалік "Ковчегу". У Тернопіль його привіз ресторатор Михайло Гросуляк. Чоловік каже, що на двоколіснику під час Першої світової війни їздили санітарки. Скільки грошей віддав за музейний експонат пан Гросуляк не розповів, пише Доба.
Суспільство
Цими днями у Тернополі на вул. Валовій тривають роботи із заміни архітектурного освітлення у покритті пішохідної зони. Базальтова бруківка має певні особливості влаштування, тому заміна освітлення у такому покритті є доволі трудомісткий і не простий процес. Зауважимо, що дане освітлення є ексклюзивним, адже виготовлене воно місцевим підприємством на замовлення Тернополя, відтак інші міста України із такими замовленнями досі не зверталися. Зі слів виробникі...
Суспільство
Тільки тернополяни звикають до наявних тарифів, як їх знову підвищують. На часі чергове подорожчання тарифів на газ. Ціни на продукти безупинно зростають. На що найбільше витрачають гроші тернополяни та чи можливо відкласти “на чорний день”, розібралася "RIA плюс". Витрати середньостатистичної сім'ї на харчування загалом, як свідчать дані Державної служби статистики, зараз складають біля 45%. А це, до речі, є показником благополуччя населення країни. При ц...
Суспільство
В Україні у понеділок, 24 вересня, різко погіршиться погода — через циклон в країні очікуються дощі і сильний вітер. "Оце страхіття на прогностичній карті дощів — понеділок. Циклон зумовить сильні дощі на північному заході та півночі України 24 вересня. Плюс сильнющий вітер", — повідомила на своїй сторінці у Facebook синоптик Наталія Діденко. Похолодання прийде вже на вихідних. "В суботу атмосферний фронт принесе в західні області України дощі та похолода...
Суспільство
У Тернополі невідомий чоловік збирає гроші у бабусь, які торгують овочами та молочними продуктами поблизу ЖД вокзалу. “Щойно стала свідком того, як цей мужчинка збирав мзду з жінок, які торгують біля залізничного вокзалу. Хто такий, звідки ця сума він, звичайно, не озвучив. Але зі слів продавчині такса – 30 грн/день. І в чиїй кишені осяде, хтозна… Там таких точок +/- 10. За грубим підрахунком 9000 грн/міс.” – написала в Фейсбуці Цвітана Гевко.
Суспільство
Відколи закрили Гаївський міст, інтенсивність руху на Об’їздій біля Чистилова збільшилась в десятки разів. Але там лише вузька дворядка - ні тротуарів, ні смуги гальмування… Мешканці бояться випускати з дому дітей. Люди оббивають пороги усіх інстанцій, натомість звідусіль отримують лише відписки. Мешканці Чистилова б’ють на сполох і вже звернулись до 20 хвилин за допомогою. Люди бояться за своє життя і життя своїх дітей, яких вже самих не випускають з дом...
Суспільство
Реформа в українській освіті безпосередньо може торкнутися викладачів пенсійного віку, і можливість залишитися в рідній школі буде далеко не у всіх... Яка доля очікує вчителів, які підійшли до пенсійного віку? Чи будуть молоді співробітники впливати на займані вакансії вчителями-пенсіонерами? Міністр Лілія Гриневич в інтерв’ю “Українській правді” пояснила, що такі педагоги будуть в обов’язковому порядку переведені на інші форми угоди з школою. “У проекті з...
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!