У "Тернопільміськгазі" стверджують, що вже невдовзі куб газу коштуватиме 5,5 грн замість теперішніх 3,6 грн

Ціни на природний газ для населення зростатимуть, – таку невтішну інформацію підтверджують у ДП «Газопостач» ПАТ «Тернопільміськгаз».

Проте точної дати, коли це станеться, наразі немає. Ця заява спростовує обіцянку Прем’єр-міністра Яценюка озвучену у вівторок про те, що ціни на блакитне паливо залишаться на нинішньому рівні, зазначає ЗЗ.

Інформацію про підвищення тарифів на газ з першого квітня цього року у «Тернопільміськгазі» спростовують. Але тільки тому, що зміна тарифів ще не затверджена.

«Наразі немає рішення Уряду щодо підвищення ціни на газ з першого квітня. Коли відбудеться це підвищення зараз невідомо. У меморандумі України з МВФ була домовленість, що ціна на газ збільшиться до 75% від імпортованої світової ціни. Тобто для населення це означає, що ціна збільшиться від нинішньої соціальної ціни 3,60 до 5,5. Однак коли це відбудеться, наразі невідомо. Соціальну ціну на газ встановлює Кабінет Міністрів України. Такі тарифи діють в опалювальний період з першого жовтня до тридцять першого березня. Нині триває обговорення питання встановлення тарифів між кабінетом Міністрів України та МВФ. Коли буде відома офіційна інформація, ми проінформуємо своїх споживачів», – відзначив директор ДП «Газопостач» ПАТ «Тернопільміськгаз» Віталій Бобрівець.


Експерти кажуть, що українцям не уникнути чергового підвищення тарифів на природний газ. Причиною є відповідні домовленості Уряду з МВФ.

куб газу коштуватиме 5,5 грн замість теперішніх 3,6 грн
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі