• Головна
  • Активна діаспора Чикаго приносить користь українським військовим (фото)
17:23, 25 березня 2016 р.

Активна діаспора Чикаго приносить користь українським військовим (фото)

В черговий раз народний депутат Михайло Головко висловлює щиру подяку Чиказькій діаспорі, особливо громадській організації "Інформаційний Центр "ІСТИНА" і всім прихильникам «Свободи». Вже тривалий час українські військові, а зокрема батальйон «Карпатська Січ», відчувають підтримку з-за океану.

«Хочу подякувати українцям шоколадної фабрики з Чикаго за їхню неодноразову жертовність, а також церкві Св. Йосифа Обручника, отцям Миколі та Володимиру та парафіянам прихожанам, які вклали свою лепту. Великий уклін Вам за Ваші теплі серця, за Вашу постійну допомогу,» - пише Михайло Головко на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

До слова, активними членами Чиказької діаспори є і батьки народного депутата, які щоразу долучаються до допомоги військовим. Спільнота попередні рази передавала теплі речі, мобільні душові кабіни і завжди передавала надзвичайно велику кількість солодощів. Проте цього разу, бійці 93 ОМБр ЗСУ отримали чимало необхідних речей.

Саме через такий високий рівень довіри діаспори до Михайла Головка та постійний контакт стосовно актуальних потреб військових, «Карпатська Січ» відчуває неабияку підтримку патріотів.

Активна діаспора Чикаго приносить користь українським військовим (фото), фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Михайло Головко #Активна діаспора Чикаго

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...