У Тернополі на Збаразькому кільці зустріли тіло загиблого героя (фото)

1 березня Андрій Питак, виконуючи бойове завдання, підірвався на військовому автомобілі в Луганської області. Бійцю було всього лиш 34 роки.

До війська Андрій працював головним спеціалістом в управлінні соціальної політики Тернопільської міської ради. На Луганщині він служив навідником аеромобільно-десантної роти 80-ї бригади. Хлопець з Тернополя.

Андрій єдиний син у матері. Його мама Мирослава Питак працює в перинатальному центрі «Мати і дитина», пише Доба.

Тіло героя зустрічали працівники міської ради, перинатального центру, небайдужі тернополяни, молодь.

Зустріли також тіло бійця голова Тернопільської ОДА Степан Барна та секретар Тернопільської міської ради Віктор Шумада. Були хлопці з обласного військкомату.

Панахида за загиблим відбудеться сьогодні у рідній його домівці по вул. Вербицького,4, в сьомій годині вечора. Похорон бійця в 11.00 в понеділок. Поховають Андрія на Микулинецькому кладовищі.

У Тернополі сьогодні зранку на Збаразькому кільці зустріли тіло загиблого героя (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі сьогодні зранку на Збаразькому кільці зустріли тіло загиблого героя (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі сьогодні зранку на Збаразькому кільці зустріли тіло загиблого героя (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі сьогодні зранку на Збаразькому кільці зустріли тіло загиблого героя (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль тіло загиблого Героя
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі