• Головна
  • У Тернополі в 2016 році відремонтують 5 тролейбусів
16:45, 27 березня 2016 р.

У Тернополі в 2016 році відремонтують 5 тролейбусів

В Тернополі продовжують оновлювати тролейбусний парк міста та ремонтувати вже існуючі тролейбуси. У 2016 році КП «Тернопільелектротранс» капітально відремонтує п’ять тролейбусів. Про це розповів очільник міста Сергій Надал. Наразі один із відремонтованих тролейбусів уже курсує містом.

-          Минулого року у Тернополі КП «Тернопільелектротранс» провело капітальний ремонт одного тролейбуса та здобуло досвід. Цього року у наших планах провести капітальний ремонт п’яти таких транспортних одиниць, на що уже виділено відповідні кошти із міського бюджету. Цього року ми завершили капітальний ремонт наразі одного тролейбуса, який пройшов «обкатку» і з 18 березня  курсує містом. Далі приступимо до ремонту інших тролейбусів, - зазначив Сергій Надал.

Додамо, що також у 2016 році у Тернополі збудують нову тролейбусну лінію, яка сполучатиме мікрорайон «Аляска» та масив «Дружба», а також заплановано придбати 10 нових великогабаритних тролейбусів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тролейбус #ремонт #нові тролейбуси
Останні новини
ТОП новини
"Українцям назвали новий тариф на газ з 1 липня, люди до такого не готувалися": скільки доведеться платити за 1 кубометр
"Нацбанк виводить з обігу купюри відразу 5 номіналів": у НБУ попередили українців про знецінення купюр
"Грози, шквали і зливи": синоптики попереджають про потужну спеку та негоду, новий прогноз на цілий липень
"Грози, град і несамовиті шквали": синоптики попередили українців про потужну негоду, суне хвиля спеки і злив
Оголошення