Самопоміч підтримала тернополян щодо захисту скверу біля «Прогресу» від забудови.

Поновлення договору оренди ділянок загальною площею пів гектара, поряд з перехрестям вулиць Л. Українки-Слівенська, не підтримали депутати міської ради. По-при рішення орендар досі користується ділянками і знову може звернутися в міськраду.

 - Депутати нашої фракції на сесії, коли йшла мова про продовження оренди будівельному товариству, чітко зайняли позицію не підтримувати це рішення, - говорить голова фракції «Об’єднання «Самопоміч» в міській раді Андрій Грицишин. - Ми керувалися тим, що цих пів гектара - зелена зона згідно з діючим Генеральним планом. Крім того, це один з небагатьох зелених клаптиків, які лишились на Східному. 
Депутати, спільно з учасниками громадської організації «Об’єднання «Самопоміч" опитали мешканців вулиць поряд з ділянкою, що вони хочуть там бачити.

 - Ми зібрали близько 560 підписів людей, які хочуть аби землю не віддавали в оренду під будівництво, натомість зробили там сквер чи міні-парк, - каже голова ГО «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Бачинська. - До думки людей влада повинна прислухатися!

Механізм опитування громади - нововведення «Самопомочі».

 - Це пряме народовладдя, своєрідний механізм громадських обговорень, - каже депутат міської ради Юрій Штопко. - Такі ж опитування ми проводили, коли влада хотіла виділити 60 сотих зеленої зони на Довженка під ринок. Тоді ми зібрали майже дві сотні підписів проти і на сесії, дякуючи колегам депутатам, це питання не пройшло. Тернополяни - влада в місті і їм вирішувати, що буде біля їх домівок!

Депутати підготували офіційний лист до міського голови та депутатів інших фракцій.
 - Ми просимо мера, як того вимагає закон, повідомити орендаря про припинення користування землею, а також просимо почати процес закріплення за ділянкою статусу скверу, - каже депутат міської ради Назар Зелінка. - Депутатів закликаємо стати на сторону людей і не продовжувати оренди, в разі нового звернення.

Питання збереження зелених зон - пріоритетне.

 - Ущільнена забудова, знищення зелених зон - всі ці явища треба припиняти, - говорить ще один депутат міської ради Віктор Генсерук. - Велике спасибі тернополянам, які це розуміють і підтримують нашу позицію і дії. 

Чи займуть чиновники міської ради позицію тернополян стане відомо ближчим часом.

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Андрій Грицишин
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі