В Тернополі підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем та Першотравневим районом Донецької області

Меморандум про співпрацю між Тернополем та Першотравневим районом Донецької області підписали у міській раді. Делегація зі Сходу України перебувала у місті протягом двох днів.  

За словами очільника міста Сергія Надала, ініціатором такої співпраці виступив народний депутат України Дмитро Лубінець. Політик зазначає, що у Тернополя є гарний досвід, який вони хотіли б перейняти. Окрім того, місто має досвід співпраці із містами-партнерами та Євросоюзом.

- Фахівці Першотравневого району мали можливість поспілкуватися з нашими тернопільськими фахівцями в сфері житлово-комунального господарства, в сфері освіти, в сфері молодіжного руху, в сфері медицини. Є вже якісь певні бачення спільних процесів, як працювати далі. Ми будемо обмінюватися тим досвідом який є в нас, запозичити їхній досвід. Все це буде відбуватися на таких же умовах, як сьогодні є з нашими містами партнерами в Україні, чи за кордоном. Дуже сподіваємося, що будуть не лише, як добрі ділові стосунки, а вони переростуть в справжні дружні стосунки між нашими мешканцями, - зазначив у ефірі каналу ІНТБ очільник міста Сергій Надал.

В Тернополі підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем та Першотравневим районом Донецької області, фото-1 В Тернополі підписали Меморандум про співпрацю між Тернополем та Першотравневим районом Донецької області, фото-2
меморандум підписання меморандуму співпраця
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі