У Тернополі посеред білого дня вмикають вуличне освітлення (фото)

У світлу пору доби 27 березня вуличні ліхтарі освітлювали вулицю Шептицького у Тернополі. І, як стверджують тернополяни, світло горіло впродовж тривалого часу. Ремонтні роботи не велися — поруч не перебувало жодних майстрів.

«Оце так економія! Світ такого не бачив, щоб вдень горіли вуличні ліхтарі, — обурюється тернополянка Світлана К. — Нас вчать, як треба ощадливо користуватися електроенергією, а самі на вулицях вимикати забувають!»

Не так давно схожа ситуація спостерігалася й на вулиці Олени Кульчицької. Тоді також у денний період часу чомусь світили ліхтарі, пише БезТабу. Окрім цього, світло горіло й у районі парку Шевченка, стверджують тернополяни.

У КП «Тернопільміськсвітло» дану ситуацію пояснюють… нормальним явищем у роботі. Мовляв, це лише апробація виконаних ремонтних робіт.

«Коли трапляються неполадки — на тій чи іншій вулиці зникає світло, ми проводимо відновлювальні роботи, — коментує директор КП «Тернопільміськсвітло» Олег Лехіцький. — Згодом перевіряємо чи проведені вони успішно. Саме тому світло на вулицях Тернополя може з’явитися навіть посеред серед білого дня. Більше того, ліхтарі загораються відразу на декількох вулицях, освітлювальні мережі яких з’єднані між собою. Час вимикання, що здійснюється через мережу Інтернет, дещо затягується. Трапляється що й на 10-30 хвилин. Загалом це звичайна перевірка виконаних робіт й цілком нормальне явище в функціонуванні підприємства».

У Тернополі посеред білого дня вмикають вуличне освітлення (фото) (фото) - фото 1 У Тернополі посеред білого дня вмикають вуличне освітлення (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль вуличне освітлення гроші
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі