У Тернополі наприкінці зими таки позаливали ковзанки

Десять ковзанок залили у школах та дворах будинків — про це повідомили в управлінні ЖКГ. Однак, окрім тих майданчиків, які залили школи разом з місцевими жеками, є ще багато стихійних.

- Люблю кататися на ковзанах, і раніше зажди ходив на Став, - каже тернополянин Андрій Тарас. - Я живу на “Східному”, тому прийшов разок на бульвар Данила Галицького, щоб покататися. Але мені все ж краще на Ставі — туди хоч далі йти, але є більше місця, щоб розігнатися. Та й лід, як на мене, кращий. Але добре, що позаливали — хай дітиська катаються.
Шостої школи в переліку ковзанок, який надало ЖКГ, немає. Але на її подвір’ї можна кататися і без ковзанів — дітлахи перетворили довгий схил на “бобслейну трасу” - льодова стежка тягнеться близько 20 метрів, повідомляє "20 хвилин".
- Дітвора тут після школи катається цілими юрбами, - каже мешканець будинку неподалік Світлана Столяр. - Хто — на санках, хто — на задниці а хто — на якихось обривках картону.
Кореспондент побував біля цієї ковзанки в час уроків, тож дітей там не було. Лише один дорослий чоловік, розгледівся по сторонах, розігнався і з’їхав на ногах довгою слизькою доріжкою.

Довідка
Ковзанки, за інформацією міської ради, залили біля шкіл №28, 26, 10, 14, 12, 16, 19. Також вони є на вул. Коновальця, 14, Медовій, 3 та бульв. Данила Галицького, 26. Ще ковзанки — на Ставі, біля пристані, та на озерці “Чайка”, біля закинутого бару “Назарія”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі