У Тернополі працівники ЖЕКу під час обрізки дерев понищили качелю та турнік (Фото)

У Тернополі на вул. Новий світ комунальники понищили дитячий майданчик.

Про це на своїй сторінці в Фейсбуці повідомив депутат міської ради Олег Нитка.

Він також зауважив, що деревину після обрізки фактично розкрадають.

"Сьогодні до мене як до депутата Тернопільської міської ради зателефонували мешканці будинку Новий світ 4. В дворі будинку, 2 тижні тому, ЖЕК "КомЕнерго-Тернопіль" обрізав дерева ще й як обрізав. З розмахом. Так різали що уламки дерев падали як хотіли ... і куди хотіли. Пошкодили дитячий майданчик, зламали качелю, турнік, порвали сушки для білизни... виникає запитання навіщо місто витрачає кошти на нові дитячі майданчики? Невже для того щоб ЖЕКи своєю недолугою роботою нищили існуючі?", – дивується Олег Нитка.

Він також зазначив, що всі обрізані гілки стоять на дитячому майданчику вже більше двох тижнів і ніхто не спішить їх прибирати. На дзвінок директор ЖЕКУ відповів, що можливо приберуть гілки аж через тиждень.

"Довелося викликати муніципальну поліцію і складати акт про пошкодження елементів благоустрою, що тягне за собою штраф. І тут о чудо... Приїхав чоловік на Таврії з причепом і бензопилою і став пиляти дерево ... ну думаю ЖЕК працює... Підійшов питаю ви з ЖЕКу? Каже: Ні, просто ЖЕК попросив прибрати... А дерево кажу куди? Він каже собі забираю додому. Напиляв собі і грузить в причеп. Виникає нове питання куди дівається деревина з наших дворів і парків? А дрова що продають на обїздній по 3500 грн. за машину це часом не вони?
А невже ніхто не обліковує деревину яку обрізають?
Невже в міста немає твердопаливних котелень і нам не потрібно дров для опалення будинків, шкіл, лікарень? Невже дрова от так просто можна приїхати і напиляти собі?
Запитань багато буду шукати відповіді", – написав депутат.

У Тернополі працівники ЖЕКу під час обрізки дерев понищили качелю та турнік (Фото), фото-1 У Тернополі працівники ЖЕКу під час обрізки дерев понищили качелю та турнік (Фото), фото-2 У Тернополі працівники ЖЕКу під час обрізки дерев понищили качелю та турнік (Фото), фото-3
У Тернополі працівники ЖЕКу під час обрізки дерев понищили качелю та турнік
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі