• Головна
  • Олег Барна: Достатньо трьох місяців, щоб побачити роботу нового уряду. Рік чекати більше ніхто не буде
19:07, 29 березня 2016 р.

Олег Барна: Достатньо трьох місяців, щоб побачити роботу нового уряду. Рік чекати більше ніхто не буде

Достатньо буде трьох місяців, щоб побачити, як працює новий уряд, чи здатен він проводити реформи по боротьбі з системною корупцією влади, про які наполягав Майдан.Про це заявив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна в коментарі телеканалу «112.Україна».

«Володимир Гройсман зарекомендував себе як спікер, який може вести Верховну Раду і виходити з досить неадекватних ситуацій, та поряд з тим треба міняти систему підходу формування і роботи уряду. Якщо з перших місяців будуть результати, значить новий уряд здатен вивести Україну з кризи, якщо ж ні, значить потрібно змінити цей уряд. Чекати рік-два ніхто не буде. Народ і країна вимагає негайних змін, реформ та дій», - сказав Олег Барна.

Він наголосив, що суспільство потребує реформування податкового законодавства, що дало б можливість розвиватися малому і середньому бізнесу дрібному фермерству, а не олігархічному бізнесу чи агрохолдингам. «Потрібна тотальна державна програма енергозбереження, розвитку сфери ІТ-технологій, державного захисту земель. Має бути напрям з визначення списку стратегічних підприємств, які становлять питання безпеки держави. Ці підприємства в жодному разі не можуть підлягати приватизації – це підприємства сфери енергозбереження, енергетики, нафтопереробної галузі, підприємства оборонного, військово-промислового комплексу, підприємства зв'язку, спиртова галузь, «Укрзалізниця» та інші», - зазначив народний депутат.

«І саме головне, що вимагає від нас народ - це те, що земля ні в якому разі не може бути товаром. Якщо землю й можуть викупляти в громадян, то це має бути виключно тільки держава», - розповів парламентар.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олег Барна

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...