У Тернополі запрацює нова маршрутна мережа

Оскільки проект про корегування маршрутної мережі у Тернополі виконавчий комітет міської ради вже затвердив, профільне управління працює над його впровадженням. Кажуть, при її створенні намагались максимально дослухатися до думки громадськості. Нова маршрутна мережа почне працювати у Тернополі з 1 червня.

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку: «Не враховано тільки те, де просто законодавство не дозволяло робити ті чи інші повороти, проїжджати по тих чи інших вузьких вулицях. Тому… Не тому, що не хотілося, законодавство заборонило ці речі».

Розглянули, розповідає Ігор Мединський, і прохання мешканців вулиці Чернівецької. Зараз готують проектно-кошторисну  документацію, аби пустити туди маршрутний автобус, передає ІНТБ

ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку: «Там дуже будова щільно забудована і дуже важко там буде це діло зробити, щоб курсував громадсько-пасажирський транспорт. Але я думаю, що до кінця цього року, якщо бюджет буде мати вільні кошти. Я думаю, що це питання і там буде вирішено».

Уже невдовзі із Коновальця на Автовокзал можна буде доїхати 21 маршрутом. Його зробили максимально коротким. Це допоможе тернополянам швидше дістатися до місця призначення.

 ІГОР МЕДИНСЬКИЙ, начальник міського управління транспорту, комунікацій та зв’язку: «26 маршрут також ми ввели, він буде курсувати до «Епіценру». Після цього, як він буде виконувати рейси до «Епіценру» – це фактично є рейси пікові, де потрібно буде перевозити людей, які працюють по вулиці Поліській і далі в цьому промисловому районі. Дальше він буде курсувати по маршруту 28».

Скорегували і 4 маршрут. Ним зі «Східного» можна буде дістатися на залізничний вокзал.

До слова, усі зміни у маршрутній мережі Тернополя можна знайти на сайті міської ради.

Тернопіль нова маршрутна мережа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі