Тернополянку ледь не вбив шматок бетонної плити, який відірвався з балкону аварійного будинку

Відремонтувати будинок на вул. Камінній, 5 просять його мешканці. Люди кажуть, що двоповерхівка збудована ще в 1953 році і терміново потребує ремонту. З будинку обсипається штукатурка, балкони в аварійному стані. От у неділю 27 березня, одну з мешканок будинку ледь не вбив камінь, який відірвався з балкону.

- Це все сталося на моїх очах, що один сантиметр і камінь міг впасти жінці на голову, - каже мешканка будинку Людмила Рибіна.

Пані Людмила каже, що проблему з ремонтом будинку мешканці озвучували неодноразово. Та результатів це не дало.

Будинок на Камінній досі чекає ремонту

Тернополянка також скаржиться на бездіяльність жеку.

- Сходи до під’їзду розвалюються, штукатурка на фасаді будинку облітає, вже цеглу видно, на стінах грибок. А тут ніхто нічого не робить взагалі, - каже Людмила Рибіна. - Ми самі все прибираємо. В нас люди такі, що готові і самі багато чого робити. Але дайте нам хоч якісь матеріали. Під час передвиборчої компанії я повідомила особисто міському голові Сергію Надалу про те, що дім в аварійному стані. Тоді все записали, але досі нічого так і не зробили.

Людмила Рибіна проводить екскурсію біля свого будинку та показує обдерті стіни, аварійний балкон, зруйновані сходи. Тернополянка каже, що мешканці будинку не чекають, щоб їм все зробили, а долучаються до благоустрою території самі. Наприклад, люди доглядають за деревами, клумбами та газоном у дворі. А в сусідньому під’їзді навіть не чекали допомоги жеку, а зробили ремонт самі.

Мешканка додає, що фасад будинку терміново потребує ремонту, адже стара будівля починає тріщати по швах.

- Ми багато не просимо лише поштукатурте і побіліть, - просить пані Людмила.

Про проблему будинку на вул. Камінній, 5 28 березня журналісти 20хвилин повідомили начальнику управління житлово-комунального господарства міськради Миколі Лесіву. Він каже, що жодних скарг від мешканців цього будинку в управління не надходило.

- Проїдемо, подивимось. Я записав адресу і дам доручення КП «Східний масив», на балансі якого нині перебуває цей будинок, виїхати на місце і вивчити проблему, - каже Микола Лесів.

Пан Лесів попросив перетелефонувати йому ще раз і він скаже точніше, що робитимуть з будинком. - Зараз ми обходимо будинки на просп. Злуки 33, 35, 37, - повідомив пан Лесів зранку 29 березня. Потім поїдемо на Камінну, 5 і будемо розглядати, чи треба робити ремонт фасаду.

Тернопіль аварійний будинок балкон
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі