Олег Барна: Уряд повинен думати про людей, а не про політичні амбіції

Закладений цим урядом прожитковий мінімум є смішним до сліз перед всім народом та світом і потребує негайного перегляду. Про це заявив народний депутат фракції «Блок Петра Порошенка» Олег Барна в ефірі телеканалу «112.Україна».

«Основні принципи діяльності нового уряду було закладено в ідеях Майдану та в коаліційних угодах – побороти системну корупцію у виконавчій владі, проведення реальних, а не популістичних реформ, особливо в податковій сфері, підняття малого та середнього бізнесу і дрібного фермерства, а не олігархічного лобіювання, розвиток ІТ-сфери, що дійсно має стати пріоритетом розвитку економіки і поповнення бюджету України, тотальна система енергозбереження», - розповів Олег Барна.

Народний депутат наголосив, що потрібно не збільшувати субсидії та кількість кубометрів пільгового газу, а дати людям можливість пільгових дострокових безвідсоткових кредитів на заміну систем опалення та утеплення будинків; реформувати центри зайнятості, щоб ні в якому разі не стимулювати безробіття, а зацікавити людей шукати роботу.

«Чіткий перелік стратегічних державних підприємств, які становлять питання безпеки держави, ніколи не можуть бути приватизовані, такі як енергетичні галузі, війського-промисловий комплекс, оборонно-промисловий, в тому числі і залізниця. Монополія повинна розпоширюватись і на спиртову галузь. Земля не може бути товаром і не повинна продаватися. Фракція «Блок Петра Порошенка» готова співпрацювати з іншими фракціями щодо питань виведення країни з кризи і подання пропозицій розвитку економіки та стабілізації фінансового стану країни», - зазначив політик.

«Ми довели всьому світу, що високо стоїмо на науковому, освітньому, спортивному та культурологічному рівні. В нас достатньо багато обдарованого молодого покоління та досвіченого старшого покоління. Саме головне, що державні чиновники всіх рівнів повинні впроваджувати в життя національну ідею відродження великої і могутньої України, нашої культури, віри та традицій!», - сказав парламентар.

Олег Барна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі