Тернопільські дорожники латають ями сучасним методом

За допомогою 11 машин типу «Madpatcher» шляховики розпочали ремонт дорожнього покриття ін’єкційно-струменевим методом. Який застосовують для ліквідації ям, вибоїн, незначних просідань, проломів та тріщин на покритті.

Ремонтні роботи тривають на трьох дорогах загального користування державного значення, а саме: Львів-Тернопіль, де планується відремонтувати даним методом 41 км автошляху; Івано-Франківськ-Бучач-Тернопіль – 72 км; Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече – 98 км (з Тернополя до Кременця – 68 км і з с.Деренівка в сторону смт Заліщики – 30 км).

Перевагою використання ін’єкційно-струменевого методу є відсутність підготовчих робіт.

«Щебеневий матеріал обробляється емульсією та подається на проблемну ділянку під тиском, що дозволяє закривати ями та вибоїни глибиною до 5 см, – пояснив начальник Служби автодоріг області Богдан Юлик. Також плануємо цього тижня запустити асфальтобетонний завод і розпочати поточний середній ремонт 2,3 км автодороги Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, ділянка обходу смт Козова».

Нагадаємо, що з початку року на замовлення Служби автомобільних доріг Тернопільщини на автошляхах області вже ліквідовано 17 700 м2 аварійної ямковості.

Тернопільщина дороги ремонт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі