Тернополянка стала жертвою телефонного шахрая

Пенсіонерка з Тернополя, повіривши незнайомцю, який зателефонував на її мобільник, втратила кошти. Потерпіла жінка від старої шахрайської схеми, про яку вже не одноразово застерігали поліцейські.

До потерпілої подзвонив незнайомий чоловік й представився працівником банку. Під приводом надання банківських послуг, шахрай випитав у довірливої тернополянки, реквізити картки, за допомогою яких й отримав доступ до коштів.

Фінал легко передбачити. За декілька хвилин після розмови із псевдо працівником банку, пенсіонерка отримала повідомлення про те, що з її рахунку знято 994 гривні. Жінці ще добряче пощастила, бо ж через свою безпечність вона могла втратити суму у десятки разів більшу.

Правоохоронці вкотре застерігають – не слід бути надто довірливими. Ким би не представлялися невідомі: мобільними операторами, правоохоронцями, працівниками банку чи інших держустанов, перш ніж виконувати їхні умови, слід переконатися у достовірності інформації. У жодному разі не варто повідомляти свої персональні дані та реквізити платіжних карток незнайомцям.  У всіх сумнівних ситуаціях проявляйте пильність та здоровий глузд.

Тернополянка телефонний шахрая
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі