• Головна
  • Державні інспектори виявлятимуть «тіньову» зайнятість на Тернопільщині
18:30, 31 березня 2016 р.

Державні інспектори виявлятимуть «тіньову» зайнятість на Тернопільщині

В області понад сто п’ятдесят тисяч жителів не отримують офіційних доходів, а відтак – не сплачують податків, – такий результат досліджень фіскальної служби. Експерти констатують: у краї поширена «тіньова зайнятість».

«Рівень середньої заробітної плати у Тернопільській області зростає. Наразі він перевищує три тисячі гривень. Але проблема у тому, що багато підприємств не показують зарплату. Велика кількість підприємств торгівлі, сільського господарства виплачують зарплату «в конвертах». На жаль, “тіньова” зайнятість процвітає на Тернопільщині. Вирішити цю проблему можна. Але розпочинати треба із законодавчого рівня. У результаті виявлення «тіньової» зайнятості підприємці платитимуть штрафи. Лише таким способом можна вирішити цю проблему. Але питання у тому, що до 2017-го року стоїть мораторій на перевірки підприємств, оборот яких не перевищує двадцять тисяч гривень. А загальновідомий факт, що найбільше порушень саме на таких підприємствах», – каже заступник начальника головного управління державної фіскальної служби України в області Станіслав Денисюк.

Ще одна проблема – неефективне використання робочого часу. Порівняно з європейцями, українці працюють більше, а заробляють менше. Низькою є результативність праці, пише зз.
В основному податки сплачують бюджетні підприємства. Найбільше порушень з виплатою заробітних плат серед малих підприємств. Проблема також у тому, що державні інспектори не мають права їх перевіряти. Відтак вирішувати питання необхідно на законодавчому рівні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопільщина #зарплата в конвертах #інспектори

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...