На Тернопільщині запрацює юнацький табір “Дух нашої давнини”

Фізична підготовка, бойові мистецтва, зброєзнавство, театральна майстерність, психологія та музикознавство – це програма юнацького табору “Дух нашої давнини”. Організатори мають намір додати ще ковальство, катання на конях та лекції в IT-сферах. Табір – проходитиме в селі Жонівка Бережанського району Тернопільської області. Охочих запрошують до участі.

Перший заїзд в юнацький табір “Дух нашої давнини” відбудеться 19 червня і триватиме протягом тижня. Загалом табір діятиме до 26 липня. Його учасниками можуть стати діти віком від 10 до 18 років. Охочі зареєструватися можуть зателефонувати за номером 068-88-30-379.

– Рівень знань розрахований на дуже широкий прошарок населення. З молодшими дітьми поки що не працюємо, бо не готова програма до такого. В основному, стараємось, щоб це були або досвідченні інструктори, або педагоги, або громадські діячі, тобто ті, які мають хороший досвід в тому, що вони викладають, – розповідає тв4 організатор табору ” Дух нашої давнини” Назар Сарабун.

Організатори запевняють, до табору готові. Уже облаштували базу та склали програму. Для дітей виступатимуть спеціально запрошені майстри, які проводитимуть майстер-класи та навчатимуть їх своєму ремеслу.

– Перший заїзд почнеться з 19 червня тиждень часу буде. А потім це залежить від того, чи багато дітей ми назбираємо. Взагалі, проект розрахований на 14 областей України. Наразі в соцмережах так і називається – “Дух нашої давнини “, там є всі телефони і всі дані, – каже Назар Сарабун.

Організатори табору – організація “Тризуб імені Степана Бандери” за підтримки департаменту сім’ї молоді та спорту Тернопільської облдержадміністрації.

Тернопільщина дитячий табір “Дух нашої давнини”
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі