Оперний спів та балет можна було побачити на віденському балу у Тернополі (фото)

Оперний спів, балет, збір коштів для бійців АТО та танцювальний майстер-клас - все можна було побачити на віденському балу, який відбувся ввечері четверга, 31 березня, в концерт-холі ТРЦ "Подолян".

Відкривали бал, згідно протоколу, дебютанти. Ними стали студенти тернопільських вишів. Кожен університет показував свій танцювальний номер, який згодом оцінювало журі. Готували свої постановки студенти три місяці. Задавали такт балу танцювальні колективи "Перлина" та "Альянс". А жива музика звучала у виконанні Галицького оркестру.

Як розповіли організатори дійства, такі бали вони хочуть робити в Тернополі постійно - раз на рік, в період січня-березня.

- Зал розрахований на 600 місць, - розповідає 20хвилин співорганізатор балу Мар'яна Балабан. - Тож розраховуємо на багато гостей. Цей віденський бал - це старт нового проекту, який, сподіваємося, приживеться в Тернополі.

Усі бажаючі могли тут таки навчитися танцювати вальс - досвідчені танцюристи покроково пояснювали всі па.

Крім того на балу також збирали кошти, які згодом віддадуть на потреби бійців АТО.

Оперний спів та балет можна було побачити на віденському балу у Тернополі (фото) (фото) - фото 1 Оперний спів та балет можна було побачити на віденському балу у Тернополі (фото) (фото) - фото 1 Оперний спів та балет можна було побачити на віденському балу у Тернополі (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль віденський бал оперний спів оркестр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі