1 квітня ідея про встановлення у центрі Тернополя копії Ейфелевої вежі “підірвала” соцмережу

«На Театральній площі Тернополя може постати перша на Заході України Ейфелева вежа. Встановити її пропонують європейські меценати». Про це у соцмережі написав Кирило Чуйко і розмістив світлину.

«Таким чином відбудеться зближення української та французької культури. "Так як в Тернополі вже є "Єлисейські поля", ми подумали що треба й додати один з основних символів Франції - Ейфелеву вежу" - каже один з ініціаторів, Жан-Луі Реше, родина якого походить з Тернополя. Наразі розроблений ескіз, найближчим часом відбудеться презентація проекту, де тернополяни зможуть побачити нову окрасу свого, безперечно, європейського міста», – йдеться у повідомленні.

Тернополяни переконані, що це першоквітневий жарт. Тим не менше, така ідея викликала у соцмережі обговорення. «Нарешті мешканці міста будуть задоволені». «Це круто. Історична спадщина нарешті отримає заслужену увагу. І більше ніхто не посміє нічого псувати. Непоміченим не залишиться нічого», – пишуть у коментарях. 

Додамо, що у 2012 році у Харкові відкрили зменшену копію Ейфелевої вежі, яка вже багато років вважається символом не тільки Парижа, але і всієї Франції.

Театральна площа Тернополя Ейфелева вежа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі