У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж)

Сьогодні, 3 квітня, у Тернополі поховали військового медика Михайла Стасіва.

Як ми повідомляли, Михайло Стасів, який упродовж 13 місяців перебував добровольцем в зоні АТО, помер 1 квітня. Він 20 років працював хірургом в Тернопільській міській лікарні швидкої допомоги. Останні роки був заступником головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності Тернопільського «Центру первинної медико-саніторної допомоги».

«Із Михайлом Ярославовичем нас доля звела у нелегкий момент, коли і визначаються усі якості характеру людини. Він завжди випромінював впевненість, свій життєвий досвід, вселяв цю впевненість в нас. Крім того, що він був хорошим лікарем-хірургом, він був гарним бойовим побратимом», – розповідає хірург з Івано-Франківська Роман Доскач. – «Пригадую, 25 січня розпочався один з найважчих боїв батальйону, де ми служили. Надійшов по рації виклик, що є поранені і загиблі. Ми виїхали двома машинами. Коли ми їхали на цей танковий бій, почався мінометний обстріл. Тому повернулися, встали на роздоріжжі. Михайло Ярославович сів за кермо джипа і разом із фельдшером прорвались під обстрілом. Потім багато поранених вивозили в той день з тої позиції».

Поховали Михайла Стасіва на Алеї Героїв, що на Микулинецькому кладовищі.

У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1 У Тернополі провели в останню путь військового лікаря Михайла Стасіва (Фоторепортаж) (фото) - фото 1
Тернопіль військовий лікар Михайло Стасів
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі