В Тернополі за перший місяць благоустрою вже прибрали 649 дворів

Працівники комунальних служб в Тернополі за перший місяць двомісячника благоустрою вже прибрали понад 649 дворів. У дворах фарбують лавочки, прибирають сміття, підрізають дерева і чагарники та вичищають підвали. 

Окрім того ремонтують дитячі майданчики та висаджують нові дерева. 

Начальник управління ЖКГ Микола Лесів зазначає, що попереду ще чимало роботи, зокрема проведуть загальноміську толоку, зафарбують графіті, які намальовані у деяких під'їздах та продезінфікують і побілять сміттєві камери у будинках. 

- Міським головою щоденно проводиться контроль проведення двомісячника благоустрою. На сьогоднішній день вже 649 дворів прибрано. Проводиться ремонт та фарбування дитячих майданчиків, проводиться фарбування і ремонт лавок для відпочинку, проводиться очищення підвалів і горищ. Крім того проводиться ремонт сходових кліток і водостічної системи, - розповів Микола Лесів. 

Нагадаємо, що двомісяник благоустрою в Тернополі триватиме з 1 березня до 1 травня 2016 року. У рамках двомісячника благоустрою буде проведено прибирання територій комунальних підприємств, організацій, шкіл, а також парків Тернополя, міських кладовищ та меморіальних комплексів. 

благоустрій чисте місто прибирання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі