Стало відомо, в якому з районів Тернопільщини найімовірніше не буде мобілізації

Зборівський район уже повністю виконав план з набору контрактників.

Відтак навіть у разі оголошення мобілізації тут, швидше за все, юнаків уже не мобілізовуватимуть.

«У разі оголошення мобілізації буде доведено загальну цифру, буде план і по районах. Тоді будемо дивитися, як спрацював кожен район, як виконали план з набору контрактників», – каже обласний комісар Володимир Катинський.

За його словами, не виключено, що там, де виконали план, взагалі не доведеться проводити мобілізацію.

«Голова облдержадміністрації визначив, що районах, де будуть найгірші показники з набору контрактників, в першу чергу будуть мобілізовувати керівників РДА, голів сільрад та місцевих громад, депутатів місцевих рад. Бо все починається з самих низів. Як вони на місці належно проведуть агітаційну роботу, забезпечать по одній особі з села або іноді навіть з двох сіл, то мобілізацію проводити не доведеться. Нам би дуже не хотілося ламати розвиток області. Краще, щоб не було зриву посівної, коли люди почнуть масово звільнятися з роботи, щоб уникнути мобілізації, щоб не було пошуків поліцією ухилянтів», – каже Володимир Катинський.

Наразі найкраще виконують план з набору контрактників у Бережанах, Кременці та Чорткові, натомість у Тернополі план досі не виконали навіть на 50%.

У Монастириському та Кременецькому районі вже знайшли добровольців на більш як 90% від запланованого. Тоді як у Заліщицькому – менше 30%, у Чортківському – близько 40%, у Тернопільському – 36%.

Стало відомо в якому з районів Тернопільщини найімовірніше не буде мобілізації
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі