Тернополянка розповіла, як врятувала бійцівського пса (Фото)

Марічка Дацко кілька років тому побачила оголошення в соцмережах про те, що стаффордширський тер'єр потребував господаря. Дівчина вирішила взяти собаку під свою опіку.

«Волонтери знайшли собаку в Збаражі. У неї були проблеми зі шкірою. Вона була дуже худа. Тер'єру було близько двох з половиною років. Собака вже була підлікована й підгодована волонтерами громадської організації  “Ноїв ковчег”, коли я забрала її додому», – розповідає Марічка Дацко. За її словами, собака одразу добре знала команди. Тому Марічка припускає, що тер’єр мав раніше господарів. Як вона опинилася на вулиці, залишається загадкою. «Вона блукала, голодувала, аж було видно ребра. Зараз їсть усе. Вона вже так поправилася, що я вже обмежую її у харчуванні. Це стаффордширський тер'єр, але вона миролюбива, дуже добре прижилася із моїм псом, якого я прихистила ще раніше. Вони разом граються із моєю 2-річною сестрою”.

Зазначимо, у Тернополі волонтери громадської організації  “Ноїв ковчег” зорганізували акцію “Нагодуй та зігрій”. Вони збирали допомогу для безпритульних тварин, зокрема їжу та ліки.

Тернополянка розповіла, як врятувала бійцівського пса (Фото) (фото) - фото 1 Тернополянка розповіла, як врятувала бійцівського пса (Фото) (фото) - фото 1
Тернополянка розповіла, як врятувала бійцівського пса (Фото) (фото) - фото 2
Тернополянка розповіла, як врятувала бійцівського пса (Фото) (фото) - фото 2
Тернополянка бійцівський пес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі