«Це місце скупчення бомжів та наркоманів» – тернополяни скаржаться на безлад біля дитсадка

Жителі міста скаржаться, що по вул. Чалдаєва на ділянці, де ведеться будівництво православної церкви, на місці колишньої склотари, купи сміття.

«Збоку церкви знаходиться якась котельня, це місце постійного скупчення бомжів та наркоманів. Купи сміття, одягу, взуття, бутлів та лахміття після тих бомжів, навіть шприци валяються. Одразу знаходиться музична школа, дитячий садок, мають діти на що дивитись! Дороги нема, все в болоті, доводиться обходити десятими дорогами. Наведіть там нарешті порядок!», – пишуть обурені тернополяни.

Як йдеться у відповіді міськради, 01.03.2016 року директору КП «Тернопільміськтеплокомуненерго» Тернопільської міської ради надано припис про усунення порушень законодавства за ст. 152 КУпАП та зобов’язано постійно підтримувати вказану територію в належному санітарному стані. Крім цього, за вказаною адресою знаходяться дві підстанції Тернопільського міського РЕМ, в зв’язку з цим, начальнику вищезазначеної організації надіслано листа з проханням привести територію прилеглу до підстанцій в належний санітарний стан.

Тернополяни безлад дитсадок
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі