Як тернополяни можуть зекономити кошти під час перереєстрації транспортних засобів?

Інформаційні стенди та флаєри про послідовність дій під час реєстраційних операцій розмістили в регіональному сервісному центрі.

Полегшити процедуру реєстрації та перереєстрації транспортних засобів громадянами – одне з основних завдань працівників реґіонального сервісного центру. З цією метою, каже провідний спеціаліст сектору кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю Василь Барановський, вони розробили та розмістили на території та в приміщенні установи інформаційні стенди та банери.

- Ці інформаційні стенди спростять людям, які звертаються в сервісні центри, процедуру реєстрації та перереєстрації транспорту, а також збережуть їхній час.

На розміщених стендах детально розписані усі послуги, які можна отримати в держустанові, та подальші дії клієнта. Окрім цього, на них вказано місце, де пройти ту чи іншу процедуру.

- Необхідно громадянам знати, що транспортний засіб можна перереєструвати без зняття його з обліку. Це скоротить час та зекономить кошти громадянам.

Керівництво реґіонального сервісного центру вкотре застерігає власників автомобілів не користуватися послугами сторонніх осіб, які пропонують оформити документи за коротший час. Сторонні люди не зекономлять ні часу, ні грошей, а навпаки – ускладнять процедуру реєстрації.

Адреса РСЦ МВС в Тернопільській області: м.Тернопіль, вулиця Бережанська, 65. Довідки за телефоном – (0352) 435-806.

Як тернополяни можуть зекономити кошти під час перереєстрації транспортних засобів? (фото) - фото 1
Як тернополяни можуть зекономити кошти під час перереєстрації транспортних засобів? (фото) - фото 1
Як тернополяни можуть зекономити кошти під час перереєстрації транспортних засобів? (фото) - фото 2
Як тернополяни можуть зекономити кошти під час перереєстрації транспортних засобів? (фото) - фото 2
Транспорт реєстрація
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі