Тернополяни проти встановлення кіоску поблизу дитмайданчика у дворі багатоповерхівок (Фото)

Жителі будинків Коновальця,12 та Чубинського, 1 обурені, що в їхньому дворі ведуть забудову території. Вони вважають, ця частина двору повинна залишатися місцем, де  зможуть гратися діти.

За словами тернополян, у дворі багатоповерхівок ведеться будівництво кіоску із ремонту взуття. Протест щодо такого будівництва жителі навколишніх будинків висловили вперше ще в 2014-му.

– Ми ходили у мерію. Нам відповіли, що цей кусок землі був зданий в оренду на аукціоні. Але підприємцю було надано дозвіл на будівництво не на цій ділянці двору, де він веде будівельні роботи. Він не мав збудувати кіоск трохи нижче. Поки ми рік ходили по різних інстанціях, будівельні роботи були припинені. А зараз цей чоловік каже, що вже усі дозвільні документи вироблено і продовжив будівництво, – розповідає тернополянка Лідія В’ячеславівна.

«Ми ходили до нашого депутата. Будемо звертатися до мера міста і далі протестувати. Адже підприємець поставив у дворі кіоск. Дорога маленька – не виїхати, не заїхати. Кіоск великий і вже фундамент будує, щоб ще щось добудувати. Хочемо усе детально з’ясувати і зробити все, щоб захистити наші права», – додає пані Лідія.

Тернополяни проти встановлення кіоску поблизу дитмайданчика у дворі багатоповерхівок (Фото), фото-1 Тернополяни проти встановлення кіоску поблизу дитмайданчика у дворі багатоповерхівок (Фото), фото-2 Тернополяни проти встановлення кіоску поблизу дитмайданчика у дворі багатоповерхівок (Фото), фото-3 Тернополяни проти встановлення кіоску поблизу дитмайданчика у дворі багатоповерхівок (Фото), фото-4
Тернополяни кіоску у дворі багатоповерхівки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі