На фабриці "НОВА" – шалені затримки зарплати?

Перевірити діяльність фабрики меблів «НОВА» просять керівництво Тернополя.

Про це йдеться у зареєстрованій петиції, автор якої підписався Петром Петровичем Петровським.

Чоловік стверджує, що на фабриці – тривалі затримки зарплати, а також має місце ухилення від сплати податків.

«З великим співчуттям працівникам, та колишнім моїм колегам, прошу вас взяти на перевірку ПП "Фабрика меблів "НОВА" на заборгованість по заробітній платі…
Справа в тому, що на підприємстві колосальна заборгованість по заробітній платі, до 40 тис грн одному працівникові.
Місяці по заробітній платі не закриті ще з грудня 2014 року. Для того, щоб отримати хоча б якісь гроші приходиться писати заяви і це ще не факт, що гроші дадуть, навіть якщо заява підписана директором.
В змісті заяви треба писати: "Прошу видати мені заробітню плату ДОСТРОКОВО, в звязку із скрутним матеріальним становищем.", хоть ті гроші не видані ще пару місяців назад», – сказано в петиції.

У ній її автор також зазначає, що кошти видають тільки декільком людям в день, але черга бажаючих отримати свої зароблені гроші в рази більше.

«Приблизно 25% заробітньої плати є офіційною, а все інше в тіні. Ціна на продукцію прив`язана до курсу долара, а зар.плату нараховують по курсу 5,3 за $.
Для того щоб уникати податків, керівництво придумало по 3 офіційно-робочих дня на тиждень, інші дні цехи теж працюють, але пишеться службова записка від начальника цеху, відповідно зар.плата за ці дні теж не є офіційною.
Раніше людям внушали щоб вони брали меблі за ці гроші, але що з тих меблів, коли треба оплатити комунальні послуги, забезпечити сім`ю, і ще самому щось їсти», – йдеться в петиції.

На фабриці "НОВА" – шалені затримки зарплати?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі