Чи піде на користь деревам в Тернополі обрізка (фото)?

У Тернопільській міській раді попереджали, цієї весни комунальники проведуть омолоджувальну обрізку дерев.

Як би приємно назва обрізки не звучала, таке визначення свідчить про обрізку навіть до основ дерева, пояснюють на сайті міського управління житлово-комунального господарства.

Зазвичай, під час догляду за деревами, комунальники можуть застосувати формувальну, санітарну, або ж омолоджувальну підрізку. Остання покликана стимулювати дерево до росту, збалансувати його родючість.

Однак, омолоджувальна обрізка дерев може бути помірною, якщо у рослини відрізають частину крони, або ж сильною – коли у дерева залишають стовбур та основні гілки. Як ви бачите, тернопільські комунальники вдалися саме до останнього методу – від дерев майже нічого не залишилося, пише Галас.

Водночас у міському управлінні житлово-комунального господарства наголошують, така обрізка не приносить шкоди деревам, а навпаки, продовжує тривалість їхнього життя. Заодно, усі роботи комунальник проводять відповідно до «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України».

Від дерев у Тернополі майже нічого не залишилося (фото) (фото) - фото 1 Від дерев у Тернополі майже нічого не залишилося (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль обрізка дерев
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі