Харизматичних тернополянок шукають для головних ролей у кіно, яке зніматимуть в Німеччині (Відео)

Віталій Жаховський для зйомок у трилері шукає двох харизматичних актрис на головні ролі. Акторська освіта не обов’язкова, а от закордонний паспорт - необхідний, оскільки зйомки ще будуть в Німеччині.

- Це трилер у якому є і романтика, і пригоди, і містика, і кримінал, - розповідає виконавчий продюсер Віталій Жаховський. - Сам я тернополянин, а інвестор фільму з Америки. Також зніматимуться німці і тому фільм називається німецько-українським. Ми плануємо робити прокат цього фільму по Україні, Росії, Німеччині та Америці.

За сюжетом фільму, головний герой - молодий 20-річний юнак, який є сновидою. Йому сняться сни, а вранці він знаходить якісь речі та предмети з тих снів. Він не може зрозуміти, що з ним коїться і боїться комусь розказати. Цей юнак закохується в дівчину, батько якої бізнесмен, а мама християнка. І батько забороняє їм зустрічатись. У фільмі ще є група приватних детективів, які шукають для СБУ наркодилерів. Один із цих детективів двоюрідний брат головного героя. В кінці фільму він допомагатиме йому визволити дівчину, яку викрадуть. Ще є «авторитети» - злодії, які займаються рейдерством в місті. - Вони викрали начальника заводу, хотіли запропонувати йому мільйон доларів, щоб той переписав на них завод, - розповідає 20 хвилин Віталій.

- У них був мільйон та готові документи на передачу власності заводу і вони хотіли вивезти цього начальника в ліс, щоб натякнути на всю серйозність їхніх намірів. За сюжетом сновида потрапляє у те саме місце, де були злодії і вранці, коли прокидається, то знаходить брелок від авто. А на території, де він працює стоїть джип, в якому мільйон доларів і документи.

- Його шукають, камера його зафіксувала десь біля магазину, роблять фоторобот хлопця, - розповідає чоловік. - Він не знає, що робиться і йому до того всього ще якісь демони сняться. Глядач не може зрозуміти, що це коїться, але кінцівка фільму дуже позитивна. Ми уже відзняли 50% фільму і нам потрібно дві дівчини на головні ролі.

Шукають саме дві актриси, оскільки за сценарієм дівчата - цнотливі християнки і за традиціями до шлюбу вони не можуть гуляти поодинці.

– Потрібно, щоб людина була така, яка бачить себе в цьому, яка зможе відтворити емоції, - пояснює Віталій Жаховський. - То заплакати, то засміятись, то «прикол кинути». Щоб це не була мумія, а жива людина. Щоб, скажімо, навіть якби сюжет фільму був ніякий, а щоб її всі запам’ятали. Акторську освіту мати не обов’язково, каже продюсер, головне, щоб дівчата були талановитими.

- Обов’язкова умова, щоб був закордонний паспорт, - каже чоловік. - Оскільки зйомки ще будуть в Німеччині, то щоб була можливість туди виїхати. Сценарій українською мовою, тому знання іноземної не обов’язкове. Я тернополянин і не вірю, що у Тернополі немає талановитих дівчат, які б могли зніматись в кіно. Щодо оплати, то актрисам платитимуть 100 грн. за годину роботи на знімальному майданчику. А також до 5% від прокату фільму. - Відсоток від прокату ще буде обговорюватись, але загалом це до 5%, - пояснює Віталій Жаховський. - Також з дівчатами будуть підписані контракти. У нас є тізер фільму, але він на російській мові тому, що ми колись подавали його як проект у Москву для того, щоб знайти інвестора. Але зараз знайшли інвестора і цей тізер залишився суто для того, щоб люди могли побачити про що фільм. Даний тізер відповідає 30% того сценарію, за яким знімають фільм, пояснює продюсер. Але загалом суть практично та ж. - Ми хочемо, щоб цей фільм дійшов до такого рівня, щоб люди не шкодували, що вони витралили свій час та гроші на його перегляд в кінотеатрі, - додає чоловік. - Це повчальне кіно, бо у ньому йде смуга духовного виховання. До слова, в подальшому команда Віталія планує створити клуб, так звану молодіжну організацію, де б люди могли голосувати у відборах на кастинги, проявляти свої ідеї та проекти. Довідка Дівчата, які хочуть спробувати себе на головну роль у даному фільмі телефонуйте до Віталія Жаховського - 067-334-62-13.

Харизматичні тернополянки кіно
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі