• Головна
  • Тернопільські провалля повертаються (фото)
10:30, 7 квітня 2016 р.

Тернопільські провалля повертаються (фото)

Так, нове провалля в нашому місті утворилось на мікрорайоні Дружба, посеред тротуару навпроти мазанину «4 Сезони» (Майдан Перемоги, 2).

Як повідомляють «Тернополянам» читачі воно виникло сьогодні зранку. Мешканці прилеглих будинків обгородили провалля сухими гілками та викликали відповідні служби, але станом на 17:00 яму ніхто не засипав.

«Провалля утворилось посеред тротуару. Відповідно важко проїхати з дитячим візочком. Це вже не перше провалля на мікрорайоні Дружба. Скоро буде страшно ходити вулицями міста», - пише тернополянка пані Ірина.

Додамо, що для Тернополя подібні ситуації – не новина. Ями часто утворюються у різних мікрорайонах нашого міста: на тротуарах, в дворах, та найчастіше — посеред автошляхів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #провалля

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...