У Тернополі проведення благодійної ярмарки, аби допомогти бійцям АТО, під загрозою

Волонтери-організатори кличуть купувати пряники, писанки й пасхальну атрибутику в штабі Самооборони майдану Тернопільщини, бо гроші вкрай потрібні. Проведення благодійної ярмарки, кошти з якої мали б спрямувати на погашення боргу за автомобіль бійцям, під серйозною загрозою.

Юристи міськради не погодили проведення, повідомила волонтер «Самооборони майдану Тернопільщини» Лілія Мусіхіна.

- Звернення до міськради довелось писати двічі: перший раз я подавала заявку на 17 квітня. Виявилось, що 17-го у Тернополі Хресна хода, - пояснила Лілія Мусіхіна. - Пізніше ми виправили на 16-те. Не допомогло. Відмову мотивують тим, що ніби щось у них вже пішло по документах на іншу дату.

Волонтери шоковані і пригнічені. Благодійний ярмарок планувався саме для того, аби за виручені кошти можна було б погасити борг за автомобіль, який вже доправили на передову.

- Якщо нічого не вийде – вибачайте, - звертається до тернополян Лілія Мусіхіна. – Кому потрібні писанки, вишиття, пряники, пасхальна атрибутика, аби цим допомогти нашому війську, – купуйте все у штабі Самооборони. Скільки благодійних заходів для допомогти АТО проводили волонтери, жодних проблем ніколи не було, кажуть активісти. Тепер міськрада ніби не проти проведення. Однак, ссилається на юристів міськради, які нібито забороняють, нарікають активісти.

- Дивне відчуття: у мене ніколи не було дому, але завжди було, принаймні, моє місто, - каже Лілія Мусіхіна. - Тепер я почала сумніватися: чи моє?.. Ми ж нічого ні в кого не просимо. Намагаємось самі заробити і кожну копійку спрямувати для воїнів АТО. Тепер ця заборона. І в нас чималий борг за автомобіль. Як його погасити – не знаю.

Причиною заборони проведення благодійного ярмарку журналісти 20хвилин хотіли поцікавитись у Олександра Печіля, начальника управління правового забезпечення міськради. Жоден з робочих телефонів юридичної служби міськради не відповідав. Мовчали й телефони прес-служби, а керівник цієї структури дзвінки мобільного «збивав». 

Довідка

Все, що готувалось для ярмарку, можна придбати за адресою штабу Самооборони майдану Тернопільщини: Грушевського, 1. Тел. Для довідок: 098-596-26-80.

Тернопіль благодійна ярмарка допомога бійцям АТО
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі