«Вибори рад в Україні достойно оцінила Європа», - Віктор Шумада

Європейський Конгрес високо оцінив місцеві вибори-2015 в Україні. Минулорічне обрання сільських, міських та обласних рад було однією із тем доповідей на 30-й сесії Конгресу місцевих і регіональних влад у Страсбурзі, участь у якій взяв і секретар Тернопільської міськради, член «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Віктор Шумада. На зустрічі представників місцевих влад Європи була й російська делегація. Її представники робили все, аби вибори в Україні визнали не законними, вперто називали Крим своїм, а у непроведенні голосування на Донбасі винили Верховну Раду, розповідає Віктор Володимирович. Проте їхня пропаганда не завадила іншим членам Конгресу підтримати резолюцію щодо місцевого волевиявлення 109 голосами із 114-ти, без жодних поправок зі сторони учасників з Росії. Знаково, що на ювілейну сесію припало й проголошення вироку Надії Савченко. У цей день українська делегація за участі тернополянина Віктора Шумади провела акцію «Free Savchenko».

На майбутнє європейці рекомендували українським представникам вдосконалити виборче законодавство, подбати про незалежність виборчих комісій та рівний, незалежний від власників ЗМІ доступ кандидатів до них, і спростити виборчу систему для громадян.

Загалом європейський Конгрес підтримав українську владу в її зусиллях щодо зміцнення демократії. А проведення реформ, хоч і не так швидко, як хотілося б, проте відбувається. У зв’язку з цим, іноземні представники визнали, що потрібно надавати більше допомоги нашій державі.

srasbuurg-shuma (2) srasbuurg-shuma (1)
солідарність БПП депутам місцевої ради
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі