“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт

“МРІЯ Агрохолдинг” в рамках програми оновлення свого технічного парку закупила 10 нових тракторів. Три з них були презентовані представникам обласних і всеукраїнських ЗМІ на автобазі “МРІЇ” у Хоросткові.

10 чотиригусеничних тракторів CASE Quadtrac 500 коштують 3,2 мільйони доларів. Про постачання цієї техніки ще в грудні минулого року було укладено угоду із ТОВ “Торговий дім “Агроальянс”. Закупівля здійснена частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці.

Технічними характеристиками нових тракторів представники “МРІЇ” задоволені. Вони прості в користуванні і, щонайголовніше, максимально ощадно впливають на ґрунт.

“Ми вибрали цю техніку, тому що її найпростіше транспортувати із сучасних видів техніки – вона вужча, ніж інші трактори. Наступна причина – хороше щеплення з ґрунтом. Трактори на колесах (ті ж 500 кінських сил) не можуть нам дати робочої швидкості на відміну від гусеничної. Також цей трактор їде плавніше, ніж трактор з колісною базою. Ще одна причина, чому ми вибрали цю техніку – низький центр ваги. Цей трактор навіть на швидкості 12 кілометрів на годину може робити розвороти і перевертання неможливе. І що дуже важливо, при різкому розвороті він не ущільнює землю. Звісно, ми також враховували й такі критерії, як ціна та якість”, – пояснив  операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук.

«Завод-виробник на ці трактори дає рік гарантії. Тобто за рік можуть проявитися якісь заводські дефекти. Адже ми розуміємо, що це машина, це залізо. Тому упродовж року всі дефекти, які можуть бути, повинні себе проявити. На цей період, звичайно ж, гарантуємо ремонт поломок. Також ми підготували свої бази у Тернополі – забезпечили відповідні запаси мастил і певних розхідних матеріалів», - каже регіональний директор ТОВ “Торговий дім “Агроальянс” Віктор Черняк.

Продукт-менеджер по тракторах та причіпному обладнанню Case IH Анатолій Мацюк розповів, що разом зі своїми колегами практично перевірили одну з важливих для аграріїв перевагу CASE Quadtrac 500 – менший тиск на ґрунт порівняно з колісними тракторами і відсутність нагортання та ущільнення  землі гусеницями під час різких поворотів порівняно із двогусеничною технікою. “Ми проводили дослід. Ставили два трактори, одинакові по вазі й потужності. Ми заміряли площу контакту із ґрунтом. У чотирьохгусеничного трактора площа контакту в межах 5,6 метрів квадратних, у колісного – 4,6 метрів квадратних. Тому в гусеничного трактора тиск на ґрунт біля 500 грамів на квадратний сантиметр. Якщо взяти горня чаю і поставити на палець, то це й буде приблизно такий тиск, який створює цей гусеничний трактор на ґрунт. Інші трактори мають більший тиск. Тому в цьому перевага цієї системи – менший тиск, менше руйнування ґрунту, менша пробуксовка”.

Вітають вибір техніки, яка ощадлива до ґрунту, й представники влади Гусятинського району та міста Хоростків. Вони зазначили, що “МРІЯ Агрохолдинг” цікавиться соціальними запитами людей краю, допомагає у вирішенні наболілих питань. “Для нас важливо, щоб “МРІЯ” розвивалася. Адже ця Компанія має левову частку земель в нашому районі. Приємно, що Агрохолдинг купує нову техніку. Його робота в сільському господарстві – це велика лепта не тільки в нашому районі, а й в усій державі. “МРІЯ” допомагає також району ремонтувати дороги. Було проведено ямковий ремонт десь в межах 60 кілометрів  дороги”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

– Компанія “МРІЯ” виділяє кошти на вирішення соціальних проблем нашого міста, – каже міський голова Хоросткова Степан Гладун, – в нас є співпраця з цим агропідприємством. Є вже домовленість, що “МРІЯ” виділить 100 тисяч гривень на ремонт Будинку культури. Завдяки тому, що частина Компанії знаходиться в нашому місті, люди мають, де працювати”.

У рамках відновлення автопарку “МРІЯ Агрохолдинг ” має намір подбати й про підготовку відповідних механізаторів. Адже на нинішній час є певна проблема з кадрами.

“З кадрами в нас, як і в усіх, є проблеми. І на це вливають кілька факторів: здатність людини взяти на себе відповідальність за ту техніку, якою вона управляє. Наприклад, трактор вартує 320 тисяч доларів, сівалка коштує 200 тисяч доларів – разом півмільйона доларів. Кілька неправильних рухів – і все”, – каже операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук. – Ми не відчуваємо нестачі чи великого дефіциту механізаторів. Але людина має працювати на цій техніці згідно з інструкціями. Але не завжди люди цього дотримуються. Ми хочемо виховувати своїх фахівців. Тому у нас є співпраця з аграрними вишами”.

Трактори CASE Quadtrac 500 відомі в світі. Сильні сторони їх конструкції перевірені часом. Такий трактор, на чотирьохгусеничній системі, вперше було представлено в 1992 році у США. З 1996 року відбулося його серійне виробництво. Нові трактори «МРІЇ» вже працюють в полі. – “На цьому кластері (йдеться про Тернопільщину –ред.) їх знаходиться два. На кластері “Карпати” – три. Наступні 5 будуть використовуватися між двома кластерами, там, де є найбільші схили. Всі інші трактори, які на колесах, зміщені на Хмельниччину та Рівне. Там біль-менш рівні поля. Ці трактори будуть закріплені між кластерами, будуть переміщатися в межах кластеру. Але можуть допомагати й іншим кластерам, якщо ми не будемо на них встигати. У планах Компанії продовжувати поповнення технічного парку. Тоді трактори будуть використовувати тільки в межах кластеру”, – наголосив Віктор Кухарчук.

У 2016 році “МРІЯ Агрохолдинг” має намір й надалі поповнювати свій парк сільськогосподарської, логістичної, спецтехніки та транспорту і планує виділити на це майже 10 мільйонів доларів.

“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 1
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 2
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 5
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 7
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 8
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 9
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 11
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 12
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 13
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 14
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 15
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 16
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 20
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 22
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” технічний парк гусеничні трактори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Протягом 23 травня на Тернопіллі за медичною допомогою та скаргами на ймовірні інфекційні захворюваня звернулася 61 особа. Найбільше звернень медики зафіксували з приводу нападу кліщів (25), наступне місце – захворювання на кір (17 випадків), третє – вітряна віспа (6). Також жителі області скаржилися на кишкові інфекції, туберкульоз, покуси тваринами, коросту, повідомляє Тернопільський обласний лабораторний центр.
Суспільство
Управління державної реєстрації Тернопільської міськради переселили. Раніше воно знаходилося у різних приміщеннях на 2 вулицях міста. Там постійно утворювались черги, людям було тісно і некомфортно. Нова адреса управління держреєстрації – бульвар Шевченка, 23. Колись, аби зареєструвати нерухоме майно, заяву необхідно було написати у Центрі надання адмінпослуг на вулиці Острозького, далі прийти до реєстратора на бульвар Шевченка,1. Людям було незручно, це з...
Суспільство
У Збаражі 24 травня видалося справжнє стихійне лихо. Випав такий град, що місто перетворилося на зимове царство. Розповідає ПроТе місцева жителька Наталія Червак: – Ми з сином ходили в центр по продукти і нас захопила злива. Нічого надзвичайного за останній місяць… Але коли почав періщити град ми пошкодували, що вийшли з дому. У мене був один дощовик і пачка пакетів для сміття. Замотала візок і себе. Думала буде смішно виглядати, але було таки не до сміху....
Кримінал
Апеляційний суд Тернопільської області завершив розгляд справи шахрая, який “розвів” 3 пенсіонерів на 120 тисяч гривень. Колегія суддів судової палати у кримінальних справах Тернопільського апеляційного суду розглянула апеляційну скаргу захисника обвинуваченого Олексія З. на вирок Тернопільського міськрайонного суду від 1 березня 2019 року. Цим вироком 23-річного Олексія З. визнано винним за ч.2 ст. 190 КК України ( шахрайство, вчинене повторно за попередн...
Пригоди
Відомий на всю країну священик з Тернопільщини Олексій Філюк розповів про те, як йому пропонували йти на вибори до Верховної Ради в ролі народного депутата. Про це священнослужитель із села Шушківці Лановецького району написав вчора у спільноті «Моя Лановеччина», що в мережі «Фейсбук», де він є модератором. Пишуть Тернополяни. «Я в шоці! Нещодавно до мене подзвонили дядьки з Києва і запропонували іти мажоритарником на вибори до Верховної Ради України свою...
Екологія
Негода на Тернопільщині не відступає. Кінець тижня запам'ятається мешканцям міста та області рясними дощами. Користувачі соціальної мережі Facebook та Instagram публікують фото та відео докази, де видно наслідки грози.  До прикладу, бачимо, що у Збаражі негода у повному розпалі. Там за пів години випала велика кількість опадів. Місто в буквальному сенсі залило дощем із градом. Жителі нарікають, що такі погодні умови ускладнюють рух транспорту на дорогах мі...
Суспільство
Бандерівські читання організовують у Тернополі у рамках соціальної ініціативи «Єднання поколінь». Тернополянам презентували книжку «Економічний націоналізм та соціальна справедливість». Книжка стала напрацюванням VІ Бандерівських читань, – розповідає організатор заходу Юрій Сиротюк. До збірки відібрали найцікавіші наукові статті провідних вчених та дослідників економічного націоналізму, аналіз світового досвіду і соціально-економічних реформ в Україні. «В...
Суспільство
Готуватись до неофіційної частини випускного вечора тернопільські учні інколи починають ще у 10-ому класі. Адже за ресторани доводиться викладати немалі суми, тому здача коштів щомісяця не так б’є по кишені. У той же час батьків застерігають, що вибір закладу може бути  небезпечним. Відповідально поставитися до проведення неофіційної частини випускних вечорів радить Держпродспоживслужба. Адже епідемічна ситуація в країні напружена. Інфекційні хвороби часто...
Кримінал
Дівчина родом з Індії постраждала від свого орендодавця. Вчора ввечері (23 травня) власник квартири, в якій вона мешкала, побив її. Як повідомляє "Доба", подія трапилась на вул. Замкова. Саме там дівчина винаймала квартиру. Власник помешкання вдарив дівчину кулаком в обличчя. На місце виїжджала "швидка". Із саднами чола, гематомами потерпілу залишено на місці події. Дівчині 25 років і вона студентка місцевого ВУЗу. Очікується офіційний коментар поліції.
Новини по темі
На Тернопільщині активізувались небезпечні комахи
Управління державної реєстрації У Тернополі переселили (відео)
Тернополяни замотувалися у пакети від сміття, аби захиститися від стихії
Бандерівські читання у Тернополі
Спеціалісти закликають тернополян обирати для випускного безпечні заклади
До уваги тернополян: в Україні заборонили популярний медичний препарат (ВІДЕО)
Тернополяни будь-якого віку можуть безкоштовно щепитися від кору
Побачив патрульних і передумав порушувати: кумедний випадок із водієм іномарки в Тернополі (Відео)
"Впродовж першого кварталу обсяг прямих іноземних інвестицій в економіку області - понад 104 мільйони доларів. Це абсолютний рекорд в Україні", - Степан Барна на інвестиційному форумі (відео)
У мережу потрапило відео, як українські військові знищували штаб окупантів (ВІДЕО)
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!