“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт

“МРІЯ Агрохолдинг” в рамках програми оновлення свого технічного парку закупила 10 нових тракторів. Три з них були презентовані представникам обласних і всеукраїнських ЗМІ на автобазі “МРІЇ” у Хоросткові.

10 чотиригусеничних тракторів CASE Quadtrac 500 коштують 3,2 мільйони доларів. Про постачання цієї техніки ще в грудні минулого року було укладено угоду із ТОВ “Торговий дім “Агроальянс”. Закупівля здійснена частково на умовах лізингу терміном на 23 місяці.

Технічними характеристиками нових тракторів представники “МРІЇ” задоволені. Вони прості в користуванні і, щонайголовніше, максимально ощадно впливають на ґрунт.

“Ми вибрали цю техніку, тому що її найпростіше транспортувати із сучасних видів техніки – вона вужча, ніж інші трактори. Наступна причина – хороше щеплення з ґрунтом. Трактори на колесах (ті ж 500 кінських сил) не можуть нам дати робочої швидкості на відміну від гусеничної. Також цей трактор їде плавніше, ніж трактор з колісною базою. Ще одна причина, чому ми вибрали цю техніку – низький центр ваги. Цей трактор навіть на швидкості 12 кілометрів на годину може робити розвороти і перевертання неможливе. І що дуже важливо, при різкому розвороті він не ущільнює землю. Звісно, ми також враховували й такі критерії, як ціна та якість”, – пояснив  операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук.

«Завод-виробник на ці трактори дає рік гарантії. Тобто за рік можуть проявитися якісь заводські дефекти. Адже ми розуміємо, що це машина, це залізо. Тому упродовж року всі дефекти, які можуть бути, повинні себе проявити. На цей період, звичайно ж, гарантуємо ремонт поломок. Також ми підготували свої бази у Тернополі – забезпечили відповідні запаси мастил і певних розхідних матеріалів», - каже регіональний директор ТОВ “Торговий дім “Агроальянс” Віктор Черняк.

Продукт-менеджер по тракторах та причіпному обладнанню Case IH Анатолій Мацюк розповів, що разом зі своїми колегами практично перевірили одну з важливих для аграріїв перевагу CASE Quadtrac 500 – менший тиск на ґрунт порівняно з колісними тракторами і відсутність нагортання та ущільнення  землі гусеницями під час різких поворотів порівняно із двогусеничною технікою. “Ми проводили дослід. Ставили два трактори, одинакові по вазі й потужності. Ми заміряли площу контакту із ґрунтом. У чотирьохгусеничного трактора площа контакту в межах 5,6 метрів квадратних, у колісного – 4,6 метрів квадратних. Тому в гусеничного трактора тиск на ґрунт біля 500 грамів на квадратний сантиметр. Якщо взяти горня чаю і поставити на палець, то це й буде приблизно такий тиск, який створює цей гусеничний трактор на ґрунт. Інші трактори мають більший тиск. Тому в цьому перевага цієї системи – менший тиск, менше руйнування ґрунту, менша пробуксовка”.

Вітають вибір техніки, яка ощадлива до ґрунту, й представники влади Гусятинського району та міста Хоростків. Вони зазначили, що “МРІЯ Агрохолдинг” цікавиться соціальними запитами людей краю, допомагає у вирішенні наболілих питань. “Для нас важливо, щоб “МРІЯ” розвивалася. Адже ця Компанія має левову частку земель в нашому районі. Приємно, що Агрохолдинг купує нову техніку. Його робота в сільському господарстві – це велика лепта не тільки в нашому районі, а й в усій державі. “МРІЯ” допомагає також району ремонтувати дороги. Було проведено ямковий ремонт десь в межах 60 кілометрів  дороги”, – зазначив перший заступник голови райдержадміністрації Ігор Гайдук.

– Компанія “МРІЯ” виділяє кошти на вирішення соціальних проблем нашого міста, – каже міський голова Хоросткова Степан Гладун, – в нас є співпраця з цим агропідприємством. Є вже домовленість, що “МРІЯ” виділить 100 тисяч гривень на ремонт Будинку культури. Завдяки тому, що частина Компанії знаходиться в нашому місті, люди мають, де працювати”.

У рамках відновлення автопарку “МРІЯ Агрохолдинг ” має намір подбати й про підготовку відповідних механізаторів. Адже на нинішній час є певна проблема з кадрами.

“З кадрами в нас, як і в усіх, є проблеми. І на це вливають кілька факторів: здатність людини взяти на себе відповідальність за ту техніку, якою вона управляє. Наприклад, трактор вартує 320 тисяч доларів, сівалка коштує 200 тисяч доларів – разом півмільйона доларів. Кілька неправильних рухів – і все”, – каже операційний директор Компанії “МРІЯ Агрохолдинг” Віктор Кухарчук. – Ми не відчуваємо нестачі чи великого дефіциту механізаторів. Але людина має працювати на цій техніці згідно з інструкціями. Але не завжди люди цього дотримуються. Ми хочемо виховувати своїх фахівців. Тому у нас є співпраця з аграрними вишами”.

Трактори CASE Quadtrac 500 відомі в світі. Сильні сторони їх конструкції перевірені часом. Такий трактор, на чотирьохгусеничній системі, вперше було представлено в 1992 році у США. З 1996 року відбулося його серійне виробництво. Нові трактори «МРІЇ» вже працюють в полі. – “На цьому кластері (йдеться про Тернопільщину –ред.) їх знаходиться два. На кластері “Карпати” – три. Наступні 5 будуть використовуватися між двома кластерами, там, де є найбільші схили. Всі інші трактори, які на колесах, зміщені на Хмельниччину та Рівне. Там біль-менш рівні поля. Ці трактори будуть закріплені між кластерами, будуть переміщатися в межах кластеру. Але можуть допомагати й іншим кластерам, якщо ми не будемо на них встигати. У планах Компанії продовжувати поповнення технічного парку. Тоді трактори будуть використовувати тільки в межах кластеру”, – наголосив Віктор Кухарчук.

У 2016 році “МРІЯ Агрохолдинг” має намір й надалі поповнювати свій парк сільськогосподарської, логістичної, спецтехніки та транспорту і планує виділити на це майже 10 мільйонів доларів.

“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 1
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 2
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 3
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 4
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 5
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 6
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 7
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 8
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 9
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 10
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 11
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 12
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 13
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 14
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 15
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 16
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 17
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 20
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 22
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 18
“МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19 “МРІЯ Агрохолдинг” придбала нові гусеничні трактори, які найменше ущільнюють і руйнують ґрунт (фото) - фото 19
“МРІЯ Агрохолдинг” технічний парк гусеничні трактори
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Автор
(0 оцінок)
Викладення
(0 оцінок)
Актуальність
(0 оцінок)
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував
Суспільство
Український заробітчанин, який опинився у містечку Антверпен в Бельгії розшукує своїх рідних. Себе ж українець називає Ігорем Чикотовські або Чикотовським. Чоловік не пам’ятає ні де він проживав, ні де знаходяться його рідні, також він не має жодних документів, які підтверджують його особу.   Як повідомляє "ТН. Область", говірка українця свідчить про те, що він родом з Західної України, ймовірно з сільської місцевості. Наразі чоловік перебуває в соціальном...
Суспільство
Гуляючи вулицями Тернополя, якщо придивлятися до того, що відбувається довкола, то можна помітити чимало незвичних подій та людей. У кожної людини є своя історія, і що тривалішим стає життя, то цікавішим робиться й історія. Як повідомляє "Про Те", у центрі Тернополя можна зустріти літнього чоловіка, котрий заробляє собі на життя, зважуючи перехожих. Під час війни його контузили, через що зараз сильно не дочуває. Прохання сфотографувати його журналісту дове...
Суспільство
Родина благає допомогти молодій мамі, яка сама виховує півторарічного малюка та зі всіх сил бореться з хворобою. Ще три місяці тому жінка насолоджувалась життям та навіть не підозрювала, що все перекреслить рак.  Все почалось з висипки на тілі. Ніби й нічого страшного, проте жінка одразу ж звернулась до дерматолога. Її обстежили та, заспокоївши, що все буде добре, виписали ліки. Людмила ретельно виконувала всі призначення лікарів, проте щодень ставало гірш...
Пригоди
19 жовтня, близько 08:00 години, на вулиці Микулинецькій автомобіль збив жінку. Із численними травмами 46-річну потерпілу госпіталізували у міську лікарню швидкої допомоги. Виконуюча обов'язки прес-офіцера УПП в Тернопільській області Катерина Басалига повідомила: "За попередніми даними та даними та за даними очевидців події, потерпіла жінка різко вибігла на пішохідний перехід, не переконавшись у безпеці дорожнього руху. А водій "Mercedes Sprinter" у той м...
Культура
У Тернополі в Garden Hall відбулася головна мистецька подія року «Прайм Тайм Тернопіль – Чорним по білому». У програмі були не лише прем’єри кліпів наших тернополян, виступи відомих співаків та музикантів, а й представлення нових колекцій одягу, виставки картин, танці та дивовижне шоу для усіх гостей та учасників свята. Крім того, під час заходу відбулося нагородження кращих тернополян відзнакою «Гордість Тернопілля».   «Прайм Тайм Тернопіль свідчить про т...
Спорт
Голова Федерації футболу Тернопільської області Тарас Юрик спільно з головою Великогаївської об'єднаної територіальної громади Олегом Кохманом у Києві презентували проект "Центру активних видів спорту", що реалізовуватиметься за секторальної підтримки Європейського Союзу в Великогаївській об'єднаній громаді. Презентація проекту відбулася в рамках регіональних стартапів, які запускаються у 16-ти регіонах України за секторальної підтримки ЄС. Захід відбувся...
Пригоди
20 жовтня у Тернополі трапився нещасний випадок: на масиві Східний з багатоповерхівки, що на проспекті Степана Бандери, впав робітник. Як повідомляє "Медіатор", чоловік загинув на місці. За словами свідків, загиблий проводив зварювальні роботи на 9-10 поверсі будинку. Бригаду, яка працювала разом з ним на будівництві, забрали в поліцію для проведення експертизи. На місці події працювала лідчо-оперативна група. Правоохоронці з'ясовують усі обставини інциден...
Пригоди
20 жовтня під час виконання службових обов'язків у страшній ДТП загинув 22-річний патрульний поліцейський Назарій Присташ. Він заступив на патрулювання у складі екіпажу 3 батальйону патрульної поліції Львівської області. І саме під час патрулювання автодороги Тернопіль-Львів-Рава-Руська відбулося зіткнення службового автомобіля "Toyota Prius" з вантажним автомобілем "DAF". Рядовий патрульної поліції Назарій загинув на місці. Його напарник, 31-річний лейтен...
Суспільство
Повідомляємо, що у зв’язку із ремонтними роботами, не буде електропостачання в окремих будинках Тернополя. А саме: 22.10.18р. з 10:00 год. до 17:00 год. за адресами: вул. Назарія Яремчука, вул. Тбіліська, вул. Петриківська, вул. Братів Гжицьких, вул. Гетьмана Виговського, 1-24, вул. Тісна, 11-14.
Відповідальний за розділ
Наталія Наконечна
Журналісти сайту 0352.ua до ваших послуг.
Пишіть нам, телефонуйте, повідомляйте про міські новини та події - ми сподіваємося, що з Вашою допомогою городяни дізнаються про життя Тернополя більше.

Разом з Вами ми зробимо наше місто кращим!