Невдовзі зарплати та пенсії тернополян зростуть?

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про підвищення соціальних стандартів з 1 травня, що передбачає збільшення прожиткового мінімуму, мінімальної заробітної плати, мінімальної пенсії та зарплат бюджетникам.

Міністр соціальної політики України Павло Розенко, що з 1 травня 2016 року прожитковий мінімум збільшиться в середньому на 5,2 %, інформує Урядовий портал.

За словами Розенка, для працездатних осіб (мінімальна зарплата) прожитковий мінімум становитиме 1450 гривень, для осіб, які втратили працездатність (мінімальна пенсія), - 1130 гривень, для дітей віком до 6 років - 1228 гривень, для дітей віком від 6 до 18 років – 1531 гривню.

Загалом, за його словами, зросте майже 80 видів соціальної допомоги.

Глава Мінсоцполітики також заявив, що паралельно з підвищенням соцстандартів відбудеться підвищення посадових окладів І тарифного розряду ЄТС.

"Це стосується 3,5 мільйона працівників бюджетної сфери – вчителів, лікарів, працівників соціальної сфери, культури. Мінімальна заробітна плата підвищується на 5,2 %, проте посадовий оклад працівника І тарифного розряду підвищується на 6,5 %", - зазначив він.

Тернопіль пенсія зарплата підвищення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі