Тернополян навчають розписувати писанки (фото)

Безкоштовні майстер-класи для тернополян проводять студенти педагогічного університету в Українському домі "Перемога". Триватимуть вони до 27 квітня щодня з 14.30 до 17.00.

- У нас є студенти, які вчаться на образотворчому мистецтві і на дизайну, то ми вирішили влаштувати акцію "Напиши писанку для себе", ну і напевно для друзів,- розповідає 20хвилин доцент кафедри образотворчого мистецтва, дизайну і методики викладання ТНПУ Марія Маркович. - Будь-хто з тернополян може приєднатись до нас і власноруч написати писанку. А студенти підкажуть та покажуть як правильно розписувати.

 Майстер-класи безкоштовні і триватимуть до 27 квітня в Українському домі "Перемога". Організатори забезпечують усіма матеріалами, тому охочим навчитись потрібно лише бажання та настрій.

- Коли сонечко, то ми на вулиці сидимо, а якщо буде негода, то будемо всередині, - додає пані Марія. - Заняття триває дві з половиною години.

Серед присутніх на майстер-класі є і новачки, і ті, хто тримає писачок в руках не вперше. Є і такі, хто прийшов помалювати, щоб зняти стрес.

Тернополян навчають розписувати писанки (фото) (фото) - фото 1 Тернополян навчають розписувати писанки (фото) (фото) - фото 1
Тернопіль майстер-клас писанка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі