Парк «Загребелля» в Тернополі прибиратимуть понад 1000 активістів

У Тернополі з 6 до 9 квітня  відбуватиметься загальноміська толока. За цей час будуть прибрані парки Тернополя, прибережні смуги річки Серет, придорожні зелені зони, зелені зони біля житлових будинків та об’єктів соціальної інфраструктури, міські кладовища, сквери, провулки та зупинки громадського транспорту. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Надал.

За словами заступника начальника управління ЖКГ Олега Соколовського, найбільше людей на прибирання буде залучено у найближчу п’ятницю та суботу.

- Вже 30% запланованої роботи ми виконали. Якщо проїхатись містом, то можна побачити, що біля дороги стоять чорні мішки з сміттям та непотребом, це власне і є наслідком міських толок. Загальна толока буде в нас у п’ятницю та суботу. Тільки в парку Загребелля прибиратимуть понад 1000 людей, - зазначив Олег Соколовський.

Серед активістів, які зголосились до толоки  - це представники навчальних закладів Тернополя - шкіл, коледжів та професійно-технічних училищ, університетів, комунальних підприємств та державних установ, управлінь міської ради, приватних підприємств. 

прибирання дороги вулиці толока,
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі