Приватні виконавці допомагатимуть тернополянам «вибивати» борги

Звернутися до приватних виконавців замість державних жителі краю зможуть завдяки реформам, які відбуваються у Міністерстві юстиції.

Якщо проект закону про створення інституту приватних виконавців таки затвердять, тернополянам не доведеться вимагати повернення боргу за допомогою Державної виконавчої служби.

«Більшість із нас стикалися із роботою державної виконавчої служби, комусь не віддали борг, або ж хтось сам не віддав позичене. Як ви бачили державна служба працювала не досить ефективно, тому можливо на державному рівні прийнято рішення, ліквідують практично 50% особового складу ДВС і буде створено інститут приватного виконавця, що дасть змогу пересічному громадянину вибирати, з ким йому працювати чи з приватним чи з державним», – розповів Галасу начальник Головного управління юстиції Тернопільщини Едуард Кольцов.

Окрім того, через реформування органів юстиції, уповноваження реєстраційної служби передали органам місцевого самоврядування. Як повідомив Едуард Кольцов, при кожній районній держадміністрації нашої області реєстраційну службу уже створили. Тепер таким правом можуть скористатися і в селищних радах, аби й жителям малих населених пунктів не доводилося їздити у районні центри, щоб оформити право на нерухомість чи відкриття власної справи.

Тернопіль борги приватні виконавці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі