Епідеміологи б’ють на сполох: Тернопільщина досі не отримала вакцину від інфекційних захворювань

Ми вже повідомляли про відсутність вакцини в області від інфекційних захворювань. Відтак ситуація з кожним днем загострюється. Необхідної вакцини Україна не отримує.

В Україні критична ситуація із вакцинацією, – відзначив міністр охорони здоров’я Олександр Квіташвілі, коли перебував на Тернопільщині з робочою поїздкою. Відтоді ситуація абсолютно не змінилася. Немає вакцини від поліомієліту, туберкульозу, правця, сказу та інших інфекційних захворювань. Нагадаємо, Україна відмовилася купувати вакцину російського виробництва. Причина не лише у моральних принципах. Було виявлено, що російська вакцина неякісна.

«Запаси вакцини повинні бути поповненні. І профілактикою захворювань мусимо займатися. У протилежному випадку зростатиме рівень інфекційних захворювань. Ми вже маємо невтішні показники. Оскільки в Україні зріс рівень захворюваності на поліомієліт, дифтерію і туберкульоз. Упродовж останніх років у Тернопільській області поменшало хворих на туберкульоз. Але через відсутність імунопрофілактики ми можемо втратити цю позитивну тенденцію», – кажуть ЗЗ в обласній санепідслужбі.

За словами епідеміологів, відмова від вакцинації призводить до спалаху інфекційних захворювань.

Тернопільщина вакцина від інфекційних захворювань
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі