На Тернопільщині 18-річному хлопцю мають зробити 5 операцій

Він ще не встиг пожити, як важка недуга підірвала його здоров’я. 18-річний Василь Левченко з села Васильківці Гусятинського району з дитинства хворів на цукровий діабет, а нещодавно захворів ще на гайморит. В результаті, лікування ускладнилося сепсисом.

Юнак перебуває на стаціонарному лікуванні у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КЗ ТОР «Тернопільська університетська лікарня». Він переніс вже три важкі операції, а попереду на нього чекає ще близько п’яти. У батьків Василя вже закінчились гроші, адже щоденне перебування в лікарні, операції, уколи та ліки вартували їм усіх заощаджень. Тож про допомогу вони просять небайдужих людей – кожна гривня – це ще один шанс на одужання для їхньої дитини, пише сайт Тернополяни

Номер банківської картки для перерахунку коштів на лікування важкохворого Василя Левченка: 5168 7556 1977 9461 (Левченко Василь Васильович). Контактний телефон матері: 0508838534 (Левченко Олена Миколаївна). Не будьте байдужими, адже в такій складній ситуації може опинитися кожен з нас!

На Тернопільщині 18-річному хлопцю мають зробити 5 операцій, фото-1
Тернопільщина 18-річний хлопець операції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі