• Головна
  • Хоптян підозрює, що центри зайнятості його дурять
16:43, 17 лютого 2012 р.

Хоптян підозрює, що центри зайнятості його дурять

Голова облдержадміністрації Валентин Хоптян вважає, що його доручення щодо перевірки осіб, які отримують соціальну допомогу в центрах зайнятості, виконали неякісно.

Нагадаємо, наприкінці минулого року від доручив кожному голові райдержадміністрації забезпечити перевірку усіх осіб, які числяться на обліку у центрі зайнятості. Мовляв, якщо  людина насправді перебуває на заробітках, то вона не має права водночас перебувати на такому обліку і отримувати допомогу з держбюджету.

Керманич області тоді ж попередив голів райдержадміністрацій, що після їхнього звіту буде створено робоча група, яка вибірково виїде у два райони і самостійно перевірить безробітних, що перебувають на обліку, щоб переконатися у достовірності поданої керівниками районів інформації.

«Наразі в області зафіксовано лише поодинокі випадки перебування на біржі тих людей, які насправді перебувають на заробітках. Тому ця перевірка буде поведена повторно, бо в мене є сумніви, що вона була проведена якісно», – пообіцяв сьогодні Валентин Хоптян.

Власне, дані центрів зайнятості суперечать наявній в губернатора інформації про те, що в області зафіксовано 3 тис. дітей, в яких і мати і батько перебувають на закордонних заробітках.

Не виключено, що за результатами повторної перевірки до тих керівників, які несумлінно віднеслися до доручення керманича області, буде вжито адмінзаходів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...