
15:00, 12 квітня 2016 р.
У Тернополі перевіряють фонтани на справність (відео)
Працівники водоканалу перевіряють справність фонтанів на Театральному майдані. Насолоджуватись їх красою тернополяни зможуть вже на Великодні свята.
- Графіку роботи фонтанів ще немає, - розповідає Терену начальник мереж Тернопільського водоканалу Ганна Задорожна. – Поки проводимо їх очистку та деякі ремонтні роботи. Згодом відповідні спеціалісти перевірятимуть, як працює освітлення.
Працівники водоканалу закликають тернополян шанувати красу міста.
- Ми уже відкрили фонтан на бульварі Галицького, - додає пані Ганна. – Чого там тільки немає у воді – і палиці, і каміння, і обгортки від цукерок. Особливо звертаємось до батьків з проханням навчати дітей змалечку шанувати речі та не смітити.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:17, 16 квітня
11:55, 20 квітня
10:05, 20 квітня
10:53, 24 квітня
11:15, 24 квітня
