У Тернополі волонтери встановили рекорд з випікання пряників

Волонтери Самооборони Майдану Тернопільщини встановили новий рекорд з випікання пряників. Цього разу він становить чотири тисячі. До Великодніх свят печиво планують продати. Зібрані кошти підуть на потреби воїнів.

Тернопільські волонтери збирають кошти на автомобіль, який придбали у борг для бійців АТО. Відтак випікання пасхального печива – це один із способів заробітку, щоб погасити борг.

«Ми використовуємо всі можливості і способи, щоб погасити борг за авто. У цьому нам допомагає випікання печива. Раніше пекли по сто пряників на день. Тепер вдалося випекти рекордну кількість – чотири тисячі. Ми працюємо над цим печивом від ранку до пізнього вечора. Спочатку випікаємо, потім розфарбовуємо. Часу займає багато. Але результат всім подобається. Вже маємо трохи замовлення. Сподіваємося, що всю випічку вдасться реалізувати», – розповідає волонтер Ліля Мусіхіна.

У штабі Самооборони Майдану Тернопільщини бракує робочих рук. Адже роботи останнім часом побільшало. Допомагати волонтерам взялися студенти. «Я почула, що тут необхідна допомога і вирішила прийти разом з подругами. Ми випікаємо пряники та розфарбовуємо їх. Робимо все це, щоб якось допомогти воїнам», – розповідає зз студентка Ірина.

Продаватимуть пасхальне печиво також на благодійному ярмарку, який відбудеться у Тернополі на Театральному майдані 16 квітня.

Тернопіль волонтери випікання пряників
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі