У Тернополі комісія знайшла “унікальні” дорожні знаки

У Тернополі представники відділу технічного нагляду Тернопільської міської ради спільно з Управлінням патрульної поліції та представниками ГО «Автомайдан Тернопіль» оглянули чи відповідають у місті дорожні знаки ДСТУ.

Під час перевірки виявили “унікальні” знаки, які дещо змінили громадяни. Безвідповідальність “художників” шокувала комісію, пише ternopil.te.ua.

“Це напевно новий вид знаку у ПДР, про який не знають органи державної влади чи заплямована репутація чоловічка на знаку, чи відображення складного життя громадянина, чи крик чиєїсь душі? Людині як нікому із всіх живих істот дано мислення не для того, щоб просто заповнити черепну коробку, а вміти думати над своїми вчинками і передбачити наслідки своїх дій. Усе має свій термін служіння, але нищити майно, що не є власністю людини, а тим більше комунальне майно, що зроблене не за кошт свідомого громадянина, а за рахунок міського бюджету – сором і невігластво! Коли місцева влада старається полегшити і покращити життя громадян встановленням дорожніх знаків, розмітки, світлофорів, то деякі громадяни «ще більше покращують життя». Виникає запитання: «Може не варто витрачати кошти з бюджету, якщо хтось не йме віри для чого вони?». Шановні громадяни, не посягайте на майно, що вам не належить! Не показуйте рівень своєї вихованості і культури, не псуйте репутацію файного міста Тернопіль!”, – поділилася у проекті “Наша безпека” Маргарита Христюк.

Тернопіль комісія дорожні знаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі