• Головна
  • Тернопіль: акції “Я хочу жити!” потрібна підтримка святих отців
18:00, 18 лютого 2012 р.

Тернопіль: акції “Я хочу жити!” потрібна підтримка святих отців

- Ми днями знову відкривали банки, які розставляли у магазинах, тож, за моїми даними, сума вже зросла - майже 38 тисяч, - каже 17 лютого головний лікар Центру швидкої медичної допомоги Михайло Джус. – Визнаю, ми сподівалися, що грошей до цього часу вже буде більше.

Він вважає, що швидкість перебігу акції не залежить від її організаторів, а лише від того, наскільки громада міста перейметься і підтримає благодійність – фінансово і волонтерами.
- Надія була на те, що під час масових заходів у новорічні та різдвяні свята ми зберемо більшу частину необхідної суми. Адже, по суті, варто у скриньку кожному тернополянину кинути по 2-3 грн і дві нових швидких уже можна буде купити, - додає він. – Але не вийшло. Мені важко сказати – в чому причина.

Проте організатори ще сподіваються до кінця зими вийти на необхідну суму. Резерв є, наголошує пан Джус. Є сподівання на те, що до акції долучиться духовенство.

- Як показує досвід інших благодійних акції, набагато більшу віддачу можна отримати тоді, коли священики після служб закличуть парафіян пожертвувати гроші, - каже він. – Наприклад, так вдавалося швидко зібрати гроші на необхідну медичну апаратуру. Продовжити варто й промоцію акції серед городян.

Закликати святих отців до участі в акції “Я хочу жити!”, на його думку, могло б керівництво міста, наприклад, під час засідання Духовної ради.

- Я зауважив таку річ: у великих супермаркетах, куди ходить чимало далеко не бідних людей, кошти часто збирають не так активно, як у невеликих торгових точках, - додає Михайло Джус. – Наприклад, у магазині прогрес вже зібрали більше 800 грн, а виставлені знову банки люди вже заповнили майже вщерть. Очевидно, це стається завдяки тому, що самі продавці свідоміші, доводять інформацію про акцію до покупців.

Як розповіли нам волонтери, які збирали гроші у спеціальні скриньки під час Свята зими, тернополяни рідко відмовляються допомогти, якщо їм пояснюють, на що підуть ті гроші. Жертвують люди, як повідомила Оксана Ковалковська, переважно невеликі суми.

Нагадаємо, 500 тисяч гривень треба зібрати під час благодійної акції “Я хочу жити!”, яка триває у Тернополі більше двох місяців. За ці кошти планують придбати дві нових машини швидкої допомоги для нашого міста. Організатори акції – Тернопільська міськрада, міська організація Червоного Хреста і Медіа Корпорація RIA.Майже 10 тисяч гривень кинули у скриньки депутати міської та обласної рад. Пожертви вже робили й місцеві підприємці. Максимальна наразі сума надійшла від ПП Завидовський. Він перерахував 9 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...