Зробив фото в морзі - вилетів з університету

У Тернополі студентам-медикам загрожують відрахуванням за порушення правил етики.

- Просимо всіх студентів видалити фото, пости, новини, відео, що стосуються мертвих тіл і піддослідних тварин, з усіх соціальних мереж та інтернет-сторінок. В іншому випадку адміністрація навчального закладу може відрахувати злісних порушників, - звернулася до всіх в соцмережах студентська рада Тернопільського державного медуніверситету ім. І. Я. Горбачевського.

Чому вони вирішили забити на сполох? Напевно схожі випадки призвели до інцидентів?

- Це просто застереження. Студенти відпрацьовують навики як на тварин, так і на людях, дотримуючись при цьому всіх правил етики. Але все ж розміщувати ці фото в соцмережах - неправильно. Там і так вистачає жорстокості, навіщо ще більше нагнітати ситуацію в суспільстві, - пояснює завідувач кафедри медичної біохімії Ольга Яремчук.

За її словами, ніхто відраховувати студентів не буде. Але якщо вони почнуть повторювати свої витівки і надалі, то керівництво закладу проведе з ними виховну бесіду.

Тим часом побоювання не марні. Один такий несамовитий випадок стався минулого тижня. Викладач з чотирма студентами Олександрійського аграрного технікуму вирішили "розважитися". Вони зняли на відео і виклали в інтернет, як втопили цуценя в пакеті з водою. Після чого, весело коментуючи свої дії, труп ріжуть на частини і знімають з нього шкуру.

Словом, людській жорстокості немає меж. Що вони хотіли цим показати, незрозуміло ...

КП
фото в морзі медакадемія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі