КП «Тернопільелектротранс» намагається йти в ногу з часом

Найближчим часом у тролейбусах Тернополя будуть запроваджені безконтактні картки, за допомогою яких тернополяни та гості міста зможуть розрахуватися за поїздку у електричному транспорті. Картки будуть чотирьох типів, а придбати їх можна буде у 15-ти пунктах продажу.

Сучасні проїзні квитки не користуються популярністю серед тернополян, оскільки їх вартість становить більше 200 гривень. Автоматизована система оплати за проїзд (АСОП) дає можливість впровадити у тролейбусах міста безконтактні картки на один місяць - пільгові (для студентів та учнів) та громадські. У кожному із двох типів буде чотири види проїзних квитків: «Економ» (включає 46 поїздок), «Стандарт» (60), «Преміум» (90), «Безліміт» (необмежена кількість поїздок).

«Система розроблена таким чином, що, у залежності від обраного пакета, пасажир економить на проїзді в середньому 15 відсотків, – розповідає начальник сервісного відділу обслуговування АСОП та ОП служби руху КП «Тернопільелектротранс» Тетяна Фурман. - Ці картки можна буде передавати членам сім’ї, знайомим, а також за один раз можна буде оплатити проїзд одразу декільком людям. Із картки буде зчитуватися інформація за допомогою спеціального пристрою - валідатора, який роздруковуватиме разовий квиток, що і буде підтвердженням проїзду».

Строк дії проїзних квитків становитиме 30 днів, а час рахуватиметься із дня придбання чи поповнення проїзного квитка.

До запровадження нового порядку оплати за проїзд Тернопільська міська рада та КП «Тернопільелектротранс» хочуть прислухатись до думки тернополян. На офіційних сайтах міської ради та підприємства стартує опитування для визначення побажань населення.

КП «Тернопільелектротранс» безконтактні картки квиток
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі