Який вирок виніс суд тернопільському депутату, який взяв 1000 доларів хабара

25,5 тисяч гривень штрафу – таке покарання призначив Тернопільський міськрайонний суд для затриманого 1 лютого на хабарній справі депутата міськради від "Народного контролю", доцента медуніверситету Романа Ляховича.

Суд визнав винуватим його у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369 - 2 КК України "Зловживання впливом".  Причому, підсудний визнав свою вину у суді і відмовився від дослідження доказів, зібраних матеріалів під часу судового розгляду. Такий вирок, як свідчить Єдиний державний реєстр судових рішень, виніс суд 1 квітня 2016.  При призначенні покарання, пише у документі, суд відповідно до вимог ст.65-67 КК України, врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, який відноситься до корупційних та врахував обставин, які пом'якшують покарання. Йдеться про  щире каяття та активне сприяння розкриттю злочину, відсутність обставин, що обтяжують покарання, відсутність попередньої судимості, позитивну характеристику за місцем роботи та по місцю проживання та ін., пише 20 хвилин

Нагадаємо, 1 лютого депутата-викладача затримали в службовому кабінеті під час отримання хабара. У  нього працівники поліції вилучили 1 тисячу доларів США "подяки", отриманої від місцевої мешканки за допомогу у за допомогу у працевлаштуванні її на посаду лікаря в комунальний заклад Тернопільської обласної ради «Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф».  За дане кримінальне правопорушення йому загрожувало покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.  

Вирок тернопільський депутат хабар
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі