В неділю тернополяни зможуть скупитися на гаражному розпродажі

Четвертий, за останніх півтори року, «гаражний розпродаж» де тернополяни зможуть придбати речі принесені іншими тернополянами, відбудеться 24 квітня на «Майдані Волі».

З допомогою таких розпродажів, які по суті є вуличними ярмарками з продажу техніки, сувенірів, книг, хатнього краму, громадські активісти збирають гроші на автомобіль в зону АТО. Чотири автівки уже в користуванні наших бійців, то ж такий інструмент збору коштів дуже дієвий. Але при одній умові - активності тернополян, які несуть речі котрими не користуються для продажу.

 - В людей дійсно бракує грошей на благодійність і фінансову допомогу армії, - каже голова громадської організації «Об’єднання «Самопоміч» Оксана Бачинська. -Проте принести з дому предмети, які лежать без діла, але можуть бути комусь цікавими, а головне принесуть користь, може кожен. Раритети, техніка, національний одяг, художні твори й твори мистецтва, сувеніри, книги, цікавий посуд, поштові листівки, марки, монети, туристичне спорядження та навіть красиві рослини в горщиках чи велосипед – все це чекає свого покупця. А в результаті допоможе зібрати гроші на авто. 

самопоміч Тернопіль самопоміч в Тернополі Оксана Бачинська
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі